مشاوره و خدمات حضوری گیاهان آپارتمانی و باغبانی در تهران

هدیه روز داروساز

خرید هدیه روز داروساز

تامین سلامتی انسان‌ها به عنوان دغدغه اصلی پزشکان، پرستاران و داروسازان موجب شده است که تلاش شبانه روزی و فداکارانه آنها را شاهد باشیم. داروسازان به عنوان یکی از موثرترین قشر در جامعه بشری شناخته می‌شوند. روز داروساز مناسبتی است که می‌توانیم بهترین هدیه را به این عزیزان تقدیم کنیم. برای خرید هدیه روز داروساز گل‌سِتان زیباترین گلها و گیاهان را فراهم کرده است که در کمتر از 4 ساعت به دست این عزیزان می‌رساند.

  شاید بخواهید به مناسبت روز داروساز، به دوستان داروساز خود برای قدردانی و تشکر هدیه‌ای تقدیم کنید. گل یکی از هدایای کلاسیک و شیک برای هر مناسبتی است و شما می‌توانید انواع گل را در باکس، سبد و یا دسته گل سفارش دهید. با تقدیم گل به عزیزانتان هدیه‌ای لطیف همراه با عشق و حس خوب را به او هدیه می‌کنید. در ادامه چند پیشنهاد زیبا و جذاب برای هدیه روز داروساز معرفی خواهیم کرد.

  هدیه جذاب روز داروساز

  اولین پیشنهاد ما برای هدیه روز داروساز، گل جاودان است. یک هدیه بسیار شیک و جذاب! رز جاودان شامل یک گل رز بوده که درون یک شیشه قرار داده شده است. شما می‌توانید رز جاودان را در رنگ‌های مختلف سفارش دهید. شیشه‌های رز جاودان نیز در مدل‌ها و اندازه‌های مختلف وجود دارد.
  همانگونه که از نامش پیداست، یکی از بزرگترین مزایای رز جاودان، عمر طولانی آن است. زمانی که گل جاودان را به فرد مورد نظر هدیه می‌دهید، او با هر بار نگاه کردن به گل به یاد شما می‌افتد. یکی دیگر از مزیت‌های گل رز جاودان، نگهداری آسان آن روی میز کار و یا منزل است. رز جاودان یکی از گل‌های حساس است که نگهداری آن دشوار نیست.

  گل‌های باطراوت

  هر گاه در هر مناسبتی از انتخاب هدیه در نهایت تردید و ناچاری هستید، گل‌ها به یاری شما می‌آیند. گل‌ها هدایایی هستند که در موقعیت‌های مختلف بامناسبت و بدون مناسبت مخاطب را هیجان زده کرده و احساسات خوب منتقل می‌کنند. برای هدیه دادن گل می‌توان از میان انواع مختلف باکس گل، دسته گل‌های زیبا و یا سبد گل‌های باطراوت گزینه مناسبی را انتخاب کرد . هر گل دارای  زیبایی خاص  و معنا و مفهوم منحصر به فردی است که  می‌تواند برای مخاطب جذابیت فراوانی داشته باشد.

  تراریوم طبیعتی همراه شما

  دومین پیشنهاد ما تراریوم است. تراریوم‌های ما دو نوع هستند؛ تراریوم باز و تراریوم بسته. تراریوم باز مناسب گیاهان معتدل است که به رطوبت کمتری نیاز دارند. معمولا درون تراریوم‌های باز از خاک کمتری استفاده می‌شود و بیشتر از خزه استفاده می‌کنند. روی این باغ شیشه‌ای باز است.
  تراریوم بسته مناسب گیاهان گرمسیر و عاشق رطوبت است. این باغ شیشه‌ای طبق اسمش بسته و سرپوشیده است. گاهی برای تامین رطوبت و هوای تراریوم‌های بسته، نیاز است که در آن‌ها را باز کنید. ولی در این کار زیاده روی نکنید. در ادامه چند گل مناسب برای تراریوم را نام می‌بریم:
  با انتخاب هر کدام از این گل‌ها، یک باغ شیشه‌ای زیبا به شخص داروساز مورد نظرتان هدیه دهید. تراریوم‌ها را نیز می‌توانید در انواع سایز و مدل شیشه انتخاب کنید. حتی در برخی موارد نیز از تراریوم‌های کوچک به عنوان گردنبند استفاده می‌کنند.
  انتخاب تراریوم به عنوان گردنبند، یک انتخاب دوست داشتنی و فوق‌العاده است زیرا فرد مورد نظرتان همیشه هدیه شما را همراه خود دارد. برای نگهداری تراریوم نیز بهتر است از فروشنده سوالات مربوطه را بپرسید تا شما را بهتر راهنمایی کند.

  گیاهان آپارتمانی هدیه‌ای همیشه سبز

  مورد مناسب دیگری که شما می‌توانید به مناسبت روز داروساز هدیه دهید، گیاهان آپارتمانی است. یکی از مزایای گیاهان آپارتمانی، ماندگاری بیشتر آن‌ها نسبت به دو پیشنهاد قبلی است. از نظر قیمتی نیز این انتخاب مقرون به صرفه‌تر خواهد بود ولی در حالت کلی تقریبا هر سه پیشنهاد ما در یک رنج قیمت هستند. شما می‌توانید متناسب با بودجه خود انواع گیاه آپارتمانی هدیه مانند سانسوریا، زاموفیلیا، بونسای، یوکا و… را در یک گلدان شیک سفارش و به شخص مورد نظرتان هدیه دهید. خرید گیاهان آپارتمانی خاص گزینه بسیار هیجان انگیزی است.

  خرید اینترنتی هدیه روز داروساز

  شما برای انتخاب هدیه می‌توانید گل‌های دیگری طبق سلیقه فرد مورد نظر انتخاب کنید و در باکس گل، سبد گل و یا به صورت دسته گل سفارش دهید. رز جاودان، تراریوم و گل‌های آپارتمانی یک انتخاب مناسب شیک هستند؛ زیرا برای محیط زندگی و کار مناسب‌ بوده و همیشه نیز جلوی دید است. با هدیه دادن هر یک از این موارد از داروسازان قدردانی و تشکر کنید.
  گل‌سِتان هدیه مورد نظر شما را در کمتر از 4 ساعت با کارت پستال رایگان و متن دلخواه‌تان، توسط پرسنل آموزش دیده در کمال احترام و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دست عزیزان شما می‌رساند.

  سوالات پرتکرار شما در مورد سفارش و خرید گل و هدیه روز داروساز

  هدیه های خاص روز داروساز کدام‌اند؟

  یکی از خاص ترین هدیه های روز داروساز خرید گل است. با خرید گل به‌تنهایی یا درکنار هدیه ویژه خود برای داروساز زندگی‌تان، او را حسابی شگفت‌زده کنید.

  سفارش گل و هدیه روز داروساز در گُل‌سِتان چند ساعته به دست‌مان می‌رسد؟

  همه سفارشات شما در کمتر از 4 ساعت به دست‌تان می‌رسند.

  کدام گل‌ها برای روز داروساز مناسب هستند؟

  بسته به حس و حالی که می‌خواهید به داروساز زندگی‌تان منتقل کنید، انتخاب‌های متفاوتی پیش روی شما قرار دارد؛ مثلا اگر داروساز زندگی شما عشق زندگی‌تان است، خرید گل رز قرمز انتخابی عالی و اگر دوست شماست، خرید گل رز زرد، میخک یا داوودی انتخاب‌هایی عالی هستند.

  برای سفارش و خرید گل روز داروساز چه کنیم؟

  کافیست به صفحه گل و هدیه روز داروساز گُل‌سِتان بروید و هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید، بعد از انتخاب و ثبت نهایی سفارش، گلبرهای اختصاصی گُل‌سِتان سفارش شما را در کمتر از 4 ساعت در بازه زمانی انتخابی‌تان به دست شما یا گیرنده موردنظرتان خواهند رساند.

  آیا امکان ارسال سفارش هدیه یا گل روز داروساز در ساعت خاصی وجود دارد؟

  ما در گُل‌سِتان 3 بازه زمانی مختلف برای ارسال سفارشات درنظر گرفته‌ایم تا بتوانید به‌راحتی سفارش خود را در زمان انتخابی‌تان تحویل گرفته یا به دست گیرنده مورد نظرتان برسانید. تنها نکته‌ای که باید دراین‌باره درنظر داشته باشید این است که سفارشات در بازه زمانی ارسال شده و راس ساعت خاصی به گیرنده نمی‌رسند.​

  ارتباط با گُل‌سِتان از طریق واتساپ