درباره گُل‌سِتان

فروشگاه اینترنتی گل

گُل‌سِتان از باغبان

گُل سِتان یک گل فروشی آنلاین هست که سرویس اشتراک گل هفتگی، دسته گل، باکس گل و سبد گل های زیبا را برای شما با عشق دیزاین می کنه. ما در بازه های زمانی مشخصی و در زمان های منظم تازه ترین گل ها را از بهترین باغ های گل ایرانی برای شما دستچین می کنه و در محل شما تحویل میده.

ما سعی داریم تا با حذف واسطه های غیر ضرور فاصله بین دستان باغبان را تا میز شما کوتاه تر کنیم، هم شما گل تازه تر و ارزان تر خواهید داشت و هم کمک به افزایش درآمد باغبانان ایرانی خواهد شد. با ما همراه باشید (:

ما هرهفته یک دسته گل زیبا از ترکیب تازه ترین گلها را انتخاب کرده و هرهفته در محل به شما تحویل می‌دهیم. در این صورت شما می‌توانید همیشه گلهایی تازه و شاداب را در منزل و یا محل کار خود داشته باشید. ما تلاش می‌کنیم دسته گلهای خود را بسیار تازه تر و در عین حال با قیمتی مناسب‌تر از گل‌فروشی‌های سنتی موجود به شما ارائه کنیم.

مهرورزی با گل، تکراری نمی‌شود.

میتوانید به دوستان و عزیزان و شرکای تجاری اشتراک هدیه بدهید. شما میتوانید از تولد تا هر مناسبت و به هزاران دلیل دیگر گل ارسال کنید. برای سبد گل و دسته گل روی گل فروشی آنلاین گُل‌سِتان میشه حساب کرد.
اگر پای مناسبت خاصی در میان باشد، مثل تولد، ولنتاین، سالگرد ازدواج یا آشنایی، سبد گل یا دسته گل تزیین شده را انتخاب کنید تا به سرعت به دست آنکه می خواهید برسانیم.

یک نفر را خوشحال کنید!

با هدیه دادن اشتراک گُل‌سِتان به دیگران، هر روز هفته را، برای خودتان و آنکه دوستش دارید، تبدیل به جشن کنید!

اشتراک در گُل‌سِتان، تکثیر لبخند در هر روز هفته

با مشترک شدن در گُل‌سِتان، هفته ای یک بار در روز و ساعت مشخص گل دریافت می‌کنید. البته آن‌ها آنقدر تازه هستند که بتوانند تا گل‌های هفته بعد منتظر بمانند.
گُل‌سِتان یک بسته غذای گل هم برای شما می‌فرستد.

اگر شما هم دوست دارید لبخند را به آدم ها هدیه بدید می تونید از لینک زیر به ما بپیوندید

پیوستن به گُل‌سِتان