مشاوره و خدمات حضوری گیاهان آپارتمانی و باغبانی در تهران

خدمات باغبانی در محل

رسیدگی و نگهداری از گیاهان، باغچه، روف‌گارن
آبیاری، تعویض خاک و گلدان، کوددهی، بیل زنی باغچه و پاکندی درختان، هرس درختان و باغچه و چمن زنی، کنترل علف هرز
09128468353
تعویض گلدان و کاشت در خانه
سرویس کاشت گل و گیاه آپارتمانی، درخت و چمن
09128468353
خدمات کنترل بیماری و آفت گل و گیاه در محل
تشخیص بیماری، آسیب شناسی و رفع آسیب و سم پاشی
طراحی و اجرای فضای سبز شرکت، ویلا ، تراس و روف گاردن
مشاوره انتخاب و چیدمان بهترین گل و گیاه، طراحی دکوراسیون با گیاه، طراحی و ساخت روف گاردن، طراحی دکوراسیون و اجرای بالکن و تراس، طراحی و محوطه سازی باغچه
Previous
Next

خدمات باغبانی در محل، اعزام سریع باغبان گل و گیاه گُل‌سِتان

متخصصین باغبانی متخصص

باغبان مطمئن و کاربلد

قیمت خدمات باغبانی ارزان

قیمت پایین و شفاف

اعزام فوری باغبان در محل

اعزام سریع متخصص

پشتیبانی خدمات گل و گیاه در خانه

نظارت تا انجام خدمت

پروژه‌های باغبانی موفق

تجربه صدها پروژه

مشاورین متخصص گیاه پزشک آماده رفع مشکلات گلها و گیاهان شما:

خدمات باغبانی در تهران

ما چه می کنیم؟

در هر کجای ایران که باشید می‌توانید از اکثر خدمات باغبانی در محل، اعزام سریع باغبان گل و گیاه گُل سِتان استفاده کنید. کافیست موبایل خود را وارد کنید تا به راحتی آب خوردن در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس بگیرم و کار را شروع کنیم. در تیم ما افرادی دارای تخصص های طراحی دکوراسیون، مهندس زبده باغبانی و گیاه پزشکی و باغبانان مجرب برای ارائه خدمت به شما حضور دارند. همه افرادی با تجربه و قابل اعتمادی هستند که صلاحیتشان تایید شده و آموزش های لازم در زمینه ی طراحی، باغبانی و مراقبت از گیاه را دیده‌اند.
شماره تماس خدمات باغبانی در منزل (24 ساعته): 09128468353

خدمات کاشت، باغبان و گیاه پزشکی در محل

کاشت گل و گیاه آپارتمانی

کاشت گل و گیاه آپارتمانی در منزل

کاشت درخت تزئینی فضای باز و درخت میوه

کاشت درخت تزئینی و درخت میوه

گلکاری حیاط و باغچه

گلکاری باغچه 

کاشت چمن، انواع سبزیجات و بذر

کاشت چمن و بذر

خدمات درمان بیماری گیاهان

تشخیص بیماری، آسیب شناسی و درمان گیاه

خدمات سمپاشی و درمان بیماری گیاهان

سم پاشی و تجویز دارو

خدمات رسیدگی و نگهداری از گل و گیاه و باغچه

تعویض خاک و گلدان در منزل

تعویض خاک و گلدان

کوددهی و تقویت گیاه

کوددهی و تقویت

خدمات آبیاری باغچه و گیاهان

آبیاری گیاه و باغچه

بیل زنی باغچه و پاکندی درختان

بیل زنی باغچه و پاکندی درختان

هرس درختان و باغچه و سرزنی گیاه

هرس درختان و باغچه و سرزنی گیاه و چمن زنی

کاشت چمن، انواع سبزیجات و بذر

کنترل علف هرز

طراحی و اجرای فضای سبز، روف‌گاردن، باغچه و تراس

مشاوره طراحی و چیدمان گیاهان در خانه

مشاوره، طراحی، انتخاب، خرید و چیدمان گیاهان

طراحی و اجرای روف گاردن

طراحی و ساخت روف گاردن سبز با گیاه

طراحی تراس سبز و بالکن با گیاه

طراحی دکوراسیون و اجرای بالکن و تراس سبز

محوطه سازی باغچه و باغ ویلا

طراحی و محوطه سازی باغچه

طراحی دیوار سبز طبیعی در منزل

طراحی و اجرای گلخانه یا باغ شیشه‌ای

طراحی و اجرای دیوار سبز

مشاوره خدمات باغبانی در منزل

تا پایان خدمت همراه شماییم

تیم پشتیبانی به صورت دائمی حتی در تعطیلات، همراه شما هستند تا با نظارت و کنترل بر روندکار، بدون نقص‌ترین خدمات باغبانی در محل را ارائه دهیم و در صورت عدم رضایت شما هزینه برگشت خواهد شد. ما به صورت رایگان توسط متخصصین زبده گیاهپزشک و باغبانی، طراحان و تیم بازدید، نیاز شما را در محل شما کارشناسی می کنیم، بسته به نوع خدمات نمونه و شرایط شما، در جلسه با مشاورین و متخصصین مطرح می کنید تا فضای سبز رویایی شما را با قیمت ارزان و شفاف به بهترین شکل خلق نمائیم. خدمات باغبانی در محل و اعزام سریع باغبان گل و گیاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
شماره تماس 24 ساعته: 09128468353

ارائه خدمات باغبانی در محل و فضای سبز آپارتمانی به

خدمات باغبانی در منزل

مشتریان خانگی

خدمات باغبانی آپارتمان و نگهداری فضای سبز برج

آپارتمان‌ها و برج‌ها

خدمات باغبانی و محوطه سازی ویلا

ویلا‌ها و باغ‌ها

خدمات باغبانی شرکت ها

شرکت‌ها

گُل‌سِتان شرکت ارائه خدمات باغبانی فضای سبز آپارتمانی

خدمات پشتیبانی باغبانی

شماره تلفن متخصص گل و گیاه

7 روز هفته شما می توانید برای هماهنگی ویزیت گل و گیاه و خدمات باغبانی در محل با شماره 09128468353 تماس حاصل نمائید.

  خدمات باغبانی در تهران شامل سرویس‌های زیر می‌باشد:

خدمات تشخیص بیماری گل و گیاه آپارتمانی و درمان آن

 این روزها، افراد بیش از هر زمان دیگری در خانه هستند. در دنیای گیاهان، این اتفاق یعنی خانه‌های ما هر روز سبزتر شده و گیاهان جدیدی به آنجا اضافه می‌شوند.گیاهان هم زنده هستند و می تواند دچار آفت و بیماری شوند و مانند انسان‌ها برای درمان باید توسط گیاه پزشکان بیماریشان تشخیص داده شود و پس از ویزیت گیاهان در منزل برای آنها غذای مخصوص گیاه یا روش نگهداری خاص و یا حتی آفت کش تجویز شود. خدمات تشخیص بیماری گیاه گُل سِتان با گیاه پزشکان مجرب آماده تشخیص و رفع مشکلات گیاهان شما هستند. متخصصین گیاه پزشک پس از مراجعه به محل شما و بررسی شرایط گیاه و نگهداری آن برنامه منظمی را برای درمان گیاه تجویز خواهند کرد و پس از انجام خدمات باغبانی در محل، گیاه پزشکان توسط اپلیکیشن مشاوره گیاه تا درمان کامل گیاه همراه شما خواهند بود.
معمولا اکثر بیماری‌های گیاهان در ایران یکی از موارد زیر می‌باشد:

مشکلات برگ گیاه:

ریزش برگ، زرد شدن برگ، سوختن نوک برگ، لکه‌های روی برگ

مشکلات عمومی گیاه:

متوقف شدن رشد، پژمرده شدن گیاه، پوسیدگی ریشه، نرم شدگی ساقه

آفت‌های گیاه آپارتمانی:

شپشک گیاه، سفیدک سطحی، کپک خاکستری، پشه گلدان، کنه تارعنکبوتی

جهت ویزیت گل و گیاه در منزل با موبایل تماس حاصل نمایید یا در واتس اپ پیام دهید.

 

آسیب شناسی و درمان بیماری درختان

درختان شما پژمرده و بی‌حال به نظر می‌رسیدند؟ احتمالا شما هم در این لحظه درختانی در حیاط خانه یا ویلا یا باغ خود دارید که مدتی است رشد نمی‌کند یا دچار آفتی شده و یا برگهای زرد پیدا کرده و یا میوه و گل نمی دهد و از روش‌های مختلف سعی بر درمان بیماری درختتان کرده باشید اما موفق نشده‌اید، نگران نباشید راهکارهای افراد متخصص و دارای تحصیلات مهندسی باغبانی و گیاه ‌پزشکی می‌تواند گیاه شما را احیا کند، مشاورین متخصص دارای مدارک تحصیلی این حوزه تا درمان و بهبود درخت شما در کنار شما خواهند بود. پس از ویزیت گل و گیاه در منزل شما و تشخیص انواع بیماری درختان متناسب با نوع گیاه و نوع خاک و نوع آبیاری شما انجام خواهد شد. در صورت نیاز به کود یا سموم، ما پس هماهنگی با شما خدمات لازم را برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات سم پاشی گل و گیاه و درخت

ما تا جای امکان از سموم ارگانیک و طبیعی استفاده می کنیم و تا جای ممکن سموم شیمیایی و بیولوژیک استفاده می کنیم، دوره کارنس کنترل شده در استفاده سموم بسیار مهم است و تا جای امکان کمترین سبب آسیب به محیط زیست می‌شویم و قبل از هرگونه سم پاشی از تشخیص صحیح آفت اطمینان پیدا خواهیم کرد تا مناسب‌ترین سم را برای گیاه شما انتخاب کنیم.

 

کاشت گل و گیاه آپارتمانی و درخت در منزل:

ما انواع خدمات کاشت و خدمات باغبانی در محل را با اعزام سریع باغبان گل و گیاه برای شما انجام می‌هیم خدمات کاشت درخت ما شامل کاشت گیاه آپارتمانی کوچک و بزرگ برای خانه یا شرکت، کاشت درخت تزئینی فضای باز در حیاط یا ویلا، کاشت درخت‌های میوه و نهال برای باغ و گلکاری منازل می‌باشد. در سرویس فروش گل و گیاه سیار باغبانان مجرب خدمات کاشت گیاه پس از بررسی فضای شما بر اساس نور، رطوبت و نوع نگهداری گیاهان بهترین‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند و شما ماندگارترین گیاهان را در فضای سبز خود خواهید داشت.  متخصص کاشت گیاه ما با مشورت شما گیاهان شما را تهیه خواهد کرد و در محل برای شما در گلدان ها خالی خودتان کاشت انجام می‌دهد. پس از آن به شما آموزش می‌دهیم، میزان نوری که گیاه لازم دارد، مقدار آبی که باید برای رشد بهتر به پای آن ریخت، نوع و میزان کودی که برای گیاه مناسب است و رشد آن را بالا می‌برد، آب و هوایی که برای رشد لازم دارد و بسیاری موارد دیگر را به شما  آموزش می‌دهیم. خدمات کاشت درخت و گیاه در تهران 7 روز هفته قابل ارائه می‌باشد. جهت درخواست مراجعه تیم فروش گل و گیاه سایر و قیمت گل و گیاه باغچه و داخل آپارتمان تماس بگیرید: 09128468353  

از سوی دیگر پشتیبانی از خدمت انجام شده به صورت ارائه گارانتی یا تضمین خدمت یا بررسی گیاه به صورت آنلاین و تلفنی توسط متخصص گل و گیاه صورت خواهد گرفت و پس از کاشت گل و گیاه همیشه همراه شما خواهیم بود و خدمات مشاوره رایگان پس از ارائه خدمات گُل سِتان را از سایر شرکت‌های خدمات گل و گیاه در منزل متمایز می‌کند.

 

خدمات کاشت چمن و انواع سبزیجات و بذر

چمن‌های طبیعی از دیگر زیبایی‌هایی است که فضای دلنشین را ایجاد می‌کند، ما بهترین چمن‌ها را با تضمین ماندگاری برای شما در حیاط یا ویلای شما کاشت خواهیم کرد، تا حس تازگی را در فضای سبز خود داشته باشید.
اگر علاقه‌مند به داشتن سبزیجات تازه در حیاط یا باغ خود هستید با یک تماس متخصصین باغبانی گُل سِتان در کمترین زمان ممکن زیباترین باغچه سبزیجات را برای شما آماده می‌کنند. یا اگر دوست دارید گلها و گیاهان خاص کمیاب که کمتر کسی در ایران دیده است را فضای سبز ویلا یا خانه خود داشته باشید، ما بذرهای خاص و زمان کاشت آنهارا به شما معرفی خواهیم کرد و پس انتخاب مرحله اجرای خدمات کاشت چمن و سبزیجات توسط تیمی مجرب انجام خواهد شد.

 

تعویض خاک و گلدان

در صورتی که تصمیم به تعویض خاک گیاهان در محل یا تعویض گلدان گیاهان خود را دارید ما در محل مورد نظر با بهترین خاک‌های متناسب با گیاه شما و ابزار لازم، این سرویس را به شما ارائه می‌کنیم. ما خدمات تعویض گلدان گیاهان را در فصول پاییز و زمستان کمتر توصیه می‌کنیم، یا در صورت ضروری بودن تعویض گلدان باید با دقت و نظارت متخصصین انجام گردد. اگر مطمئن نیستید که چه اقدامی برای گیاه شما مناسب است، از خدمات تعویض خاک و گلدان گُل سِتان استفاده کنید تا بدون دغدغه همه کارهای تعویض گلدان در محل شما صورت گیرد.

نگران نباشید ما نمیگذاریم فضای شما کثیف شود و یا ذره‌ای خاک روی زمین ریخته شود. در صورتی که گلدان‌هایی دارید که گیاه آنها خشک شده، ما با توجه به سلیقه شما و سایز گلدان گیاهانی را که با شرایط خانه شما سازگار باشد پیشنهاد می دهیم و برای شما در محل کاشت می‌کنیم.

 

خدمات کوددهی جهت تقویت و غذای گیاه

اگر رشد گیاه شما متوقف شده است یا دوست دارید گیاهان شما با یک رژیم غذایی خاص به سالم‌ترین و بهترین حالت خود برسند، متخصصین گیاه پزشک غذاها و کودهای مختص گیاه و حتی گل‌دهی گیاه را با یک برنامه دوره ای به شما خواهند داد تا شاهد سبزترین و قوی ترین درختات و گیاهان باشید. قطعا داشتن باغچه‌ای با خاک غنی و مقوی می تواند زیباترین گیاهان را برای شما پرورش دهد. خدمات کوددهی کمک می کند که درختان گل و میوه دهند. اگر گیاهان شما درخت‌های بزرگ هستند ما حتی با برگ‌های ریخته شده در همان فضا، هم می‌توانیم برای شما کودهای تقویتی گیاه ایجاد کنیم. ما از کودهایی استفاده می‌کنیم که شما هیچگونه بویی را در فضای خود نداشته باشد.

 

خدمات نگهداری و رسیدگی گیاهان و باغچه

باید در هر فصل به گلها و گیاهان رسیدگی کرد تا سلامت و رشد گیاهان گارانتی شود، فرقی نمی کند باغچه‌ها و محوطه‌های سبز یا گیاهان شرکت شما، ما آماده ارائه سرویس‌های دوره‌ای باغبانی شامل آبیاری و نگهداری از گیاهان و باغچه‌های شما هستیم. متخصیصن باغبانی مجرب ما بهترین دوستان گیاهان شما خواهند شد. نظافت باغچه، جمع کردن برگ‌ها و شاخه‌های ریخته شده پاییزی چیدن علف‌های هرز ، رسیدگی به گلهای فصلی همه و همه با یک تماس صورت خواهد گرفت.

اگر شرکت شما می‌خواهد که گیاهان به صورت منظم و دوره‌ تحت نظر گُل‌سِتان قرار گیرد ما طی قرارداد جهت انجام خدمات باغبانی در محل و اعزام سریع باغبان گل و گیاه در بازه‌های زمانی متفاوت به شرکت شما مراجعه می‌کنیم و رسیدگی به فضای سبز را انجام خواهیم داد. ما برای شما تنظیم برنامه آبیاری و تغذیه گیاهان را نیز انجام خواهیم داد. با خدمات نگهداری گیاه گُل‌سِتان شرکت شما مملو از گلها و گیاهان سر زنده خواهد بود.

خدمات نگهداری باغچه و روف گاردن

نگهداری از گیاهان آپارتمانی و فضای سبز جزو کار دوست داشتنی است، اما اصلا کار ساده‌ای نیست، تنوع گیاهان باعث شده تا نگهداری و رسیدگی به آنها نیاز به تخصص و مراقبت خاص همان گیاه را داشته باشد، آبیاری، کوددهی دوره‌ای، آفت زدایی، کمک به رشد و سلامت گیاه را با خیال راحت به گُل سِتان بسپارید. ما تمام نکات ریز و درشت را مد نظر قرار می‌دهیم تا شما همیشه گیاهانی سرسبز و سرزنده داشته باشید، نیازی نیست وقت خود را درگیر رسیدگی به گیاهان کنید، ما تمام کارها را با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهید.

ما خدمات دوره‌ای را برای رسیدگی به امور گیاهان باغچه و روف گاردن را به مدیران ساختمان‌ها و برج‌ها و مالکین باغ‌ها و ویلاها ارائه می‌کنیم، تا شما در شهرهای شلوغ و پرهیاهو، فضای دنج سبز خود را داشته باشید.

سرویس مراقبت ویژه از گیاهان شما

ما می‌توانیم یک برنامه ویژه برای نگهداری و درمان گیاه یا گیاهان خانگی شما به همراه چکاپ 3 ماهه برای آن‌ها ارائه دهیم.

سرویس نگهداری از گیاهان در زمان تعطیلات

با خیال راحت به سفرتان بروید و نگهداری و آبیاری گیاهان خود را هر مدت زمانی که در سفر هستید به ما بسپارید، ما تمام نیازهای فضای سبز خانه شما را در هنگام سفر تامین می‌کنیم.

 

خدمات شخم زدن و زیر و رو کردن خاک باغچه

یکی از اقداماتی که انتهای زمستان و ابتدای فصل بهار برای باغچه شما الزامی است، شخم زدن، سنگ روبی، کندن علف‌های هرز و ریشه‌گیاهان خشک شده می‌باشد، تا مواد مغذی خاک یکدست شود و ریشه‌ گیاه و درخت جان دوباره می‌گیرد. ما با اعزام باغبان معتمد به محل شما عملیات زیر و رو کردن خاک برای رشد بهتر درختان یا کاشت گل را انجام می‌دهیم. خدمات باغبانی سیار ما حتی در روزهای تعطیل در شهر تهران و سایر شهرها آماده ارائه سرویس به شما عزیان می‌باشد.

 

خدمات هرس کردن باغچه و درخت

گیاهان هم برای شکل گیری زیباتر و رشد ساقه‌های اصلی درخت نیاز به پیرایش و هرس و فرم دهی دارند. درختان زینتی و میوه برای رشد سریع‌تر و بهتر به سرزنی و هرس نیاز دارند، درختان باید در زمان مناسب هرس شوند تا بیشترین انرژی گیاه به ساقه‌های اصلی برسد و سبب شود که کمترین بیماری و آفت بتواند درخت را درگیر کند.از دیگر مزایای هرس ساقه، جلوگیری از شکستن درخت در زمان بادهای تند و طوفان‌ها می‌باشد.
هرس کردن شاخ و برگ کار تخصصی است که در صورت عدم دانش می‌تواند به ریشه و روند رشد درخت صدمه بزند، پس اگر تصمیم گرفتید خودتان این کار را انجام دهید، قبل از انجام مطالعه لازم را داشته باشید. 
متخصصین هرس درختان گُل‌سِتان با ابزار لازم در زمان کوتاهی برای ارائه خدمات هرس در کنار شما حضور خواهند یافت و درختان و گیاهان شما را به بهترین شکل فرم خواهند داد تا زیباترین درختان را در حیاط خانه و ویلای خود داشته باشید.
ما پرچینی ترون، شمشاد، مورد، سرو و … را برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات چمن زنی:

خدمات چمن زنی ویلا، فضای سبز و روف گارن با استفاده از ماشین چمن‌زن برقی و در صورت کوچک بودن با دستگاه چمن زنی انجام خواهش شد.

 

خدمات کنترل علف هرز

ما با شخم زدن و شن کش علف‌های هرز باغچه‌های شما را از بین می بریم، سپس در صورت تشخیص و نیاز با استفاده از سموم از رشد مجدد علف‌های هرز جلوگیری می‌کنیم. شما می‌توانید کار باغبانی خود را با خیال راحت به متخصصین گل و گیاه گُل سِتان بسپارید.

 

خدمات تخصصی طراحی و اجرای فضای سبز با گُل‌سِتان

مشاوره انتخاب و چیدمان بهترین گل و گیاه

ما کاتالوگی از گیاهان آپارتمان، گیاهان و درختان فضای باز، گلها و گلدان‌های متنوع را برای انتخاب پیش روی شما خواهیم گذاشت و در انتخاب صحیح همراه شما هستیم. برخی گیاهان با شرایط آب و هوایی سرد و برخی گرم سازگار هستند، برخی نور مستقیم نیاز دارند و برخی غیر مستقیم و برخی با کمترین نور ممکن میتوانند سالها به حیات خود ادامه دهند. متخصصین طراحی فضای سبز ما به توجه اینکه شما چقدر می‌توانید به گلها و گیاهان رسیدگی کنید، گیاهانی با مقاوت و نوع رسیدگی مطابق نیاز شما را به شما پیشنهاد خواهند داد و خدمات مشاوره انتخاب گیاهان کاملا با توجه به شرایط منزل و محیط به شما ارائه خواهد گردید. سپس تیم فروش گل و گیاه سیار گُل سِتان در محل شما برای کاشت و قرارداد گیاهان در مکان مشخص شده حاضر خواهد شد.

طراحی و اجرای فضای سبز نیاز به دانش طراحی دکوراسون و معماری و به همراه اطلاعات کامل از انواع گونه‌های گیاهان و درختان دارد.

به جز سلیقه و ذوق، مهم است چه گیاهانی برای آن موقعیت و مکان مناسب هستند، نوع نور فضا و میزان نورگیری، درجه رطوبت هوا از تاثیرگذارترین عوامل انتخاب گل و گیاه هستند پس یک طراح دکوراسیون بدون اطلاعات باغبانی نمی‌تواند فضای سبز ماندگاری برای شما طراحی و ایجاد کند. ما مشاوره انتخاب گیاه ، طراحی فضا با گیاه، انتخاب و خرید گیاه و در نهایت چیدمان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهیم.

 

طراحی و ساخت روف گاردن

مراحل طراحی پشت بام سبز به این ترتیب است:

 • جلسه مشاوره جهت گرفتن سلیقه شما و بررسی فضا
 • انتخاب گونه گیاهان با مشورت شما
 • طراحی روف گاردن به صورت سه بعدی و دریافت تایید شما
 • اجرای روف گاردن
 • ارائه خدمات نگهداری روف گاردن با خدمات باغبانی در محل گُل سِتان

 

طراحی دکوراسیون و اجرای بالکن و تراس

ما می‌توانیم تراس و بالکن خانه شما با توجه فضایی که دارد تبدیل به یک فضای سبز دنج کنیم، ما نهایت استفاده را از سانت سانت خواهیم کرد که با اشغال کمترین فضا بیشترین سرسبزی را به تراس خانه شما بدهیم.

 

خدمات طراحی و محوطه سازی باغچه

طراحی فضای سبز و محوطه سازی باغچه با بیشتر شدن زندگی شهری و آپارتمان‌نشینی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و تاثیر زیادی در آب و هوا و آرامش ساکنین برجهای آپارتمانی، ویلاها و باغ‌ها دارد،

امروزه معماران خبره در ساده‌ترین ساختمان‌ها تا معماری‌های لوکس به ایجاد محوطه‌های سبز اهمیت زیادی می‌دهند تا ضمن زیباسازی ساختمان تاثیر زیادی بر خرید و فروش واحدها و ویلاها بگذارند. تا این فضاهای سبز نگاه خریداران را به سمت خود جلب نماید. حتی مدیران ساختمان برای جلب رضایت ساکنین قسمتی از وقت خود را برای بهبود فضای سبز ساختمان قرار می‌دهند.

ما در گُل سِتان با تیمی متخصص و با تجربه برای ارائه بهترین خدمات طرحی و اجرای محوطه سازی و نگهداری در برج‌های ساختمانی و ویلاها، آماده ارائه خدمت به شما هستیم. ما بر اساس سلیقه و متراژ فضای شما با توجه به هارمونی رنگ‌های گیاهان و نوع برگ و ماندگاری برای ایجاد احساس آرامش، درختان مناسب برای ویلا را به شما پیشنهاد و طراحی را برای شما انجام می‌دهیم.

مراحل محوطه سازی برای داشتن بهترین فضای سبز در باغ و ویلا

ما در طراحی به زاویه تابش نور، پوشش‌های گیاهی مناسب بر اساس خاک و تکنیک‌های باغ آرایی مدرن و باغچه کاری را مد نظر قرار می‌دهیم تا شما بهترین لحظات را در این فضا در کنار خانواده خود سپری کنید.‌

تیم مشاور پس از بررسی فضا و گرفتن سلیقه شما، طراحی 3D از فضای پیشنهادی طراحی می‌کند و در جلسه‌ای برای شما پرزنت خواهند کرد و نظرات شما برای اصلاحات دوباره دریافت می‌کنند.

ما برای نورپردازی از نورهای زرد رنگ و آفتابی که بهترین جلوه را به گیاهان و چمن‌ها می دهند توصیه می‌کنیم، پس تایید نهایی طرح در ابتدا مسیرهای برق رسانی را بر اساس فضاهای تفکیک شده انجام می‌دهیم.
ما برای طرحی حوضچه،آبنما یا استخر فضای باز پس از خاک برداری اقدامات لازم جهت انتقال و تخلیه آب را انجام می‌دهیم.
پس از مرزبندی محوطه سازی نهایی انجام می‌شود و مراحل خاک‌ریزی و کوددهی و کاشت گیاهان آغار می‌گردد.
ما فضایی را برای نشستن و چیدمان مبلمان فضای باز به عبارتی استراحتگاه شما در نظر خواهیم گرفت.
پس از طراحی و اجرا برای نگهداری گیاهان و محوطه سبز شما در کنار شما هستیم.

قیمت طراحی و اجرای  محوطه سازی

عواملی مشخص کننده هزینه‌های محوطه سازی شامل موارد زیر می‌باشد: متراژ فضا و اینکه چه اجزایی مورد نیاز شما می‌باشد، نوع و سایز گیاهان و تعداد گیاهان که می‌خواهید استفاده شود، کیفیت و ایرانی بودن میز و صندلی‌های نشمین‌گاه و مواردی مانند نوع متریال‌های استفاده شده در فضا.

اما نگران نباشید ما می توانیم بر اساس بودجه شما هم پیشنهاداتی را ویژه شما طراحی کنیم.

 

طراحی و اجرای دیوار سبز

 دیوار سبز نیاز به رسیدگی بیشتری نسبت به گلدان دارد اما فضای شما را خاص و متفاوت می‌کند، دیوار سبز معمولا در شرکت‌ها، سنتر‌ها و لابی برج‌ها و حتی داخل خانه قابل استفاده است، دیوار سبز می تواند به صورت دیواری یا استند طراحی گردد.

فروش گل و گیاه سیار (انواع گیاه آپارتمانی، گیاهان فضای باز و بیرونی ، درختچه، نهال)

گُل سِتان بزرگترین ارائه کننده خدمات دلیوری گیاهان آپارتمانی و سایز بزرگ و گیاهان فضای باز در تهران می‌باشد، پس بدون تردید ما می‌توانیم بهترین و ارزانترین گیاهان را برای خدماتی که می خواهیم به شما ارائه دهیم انتخاب کنیم.

 نکات مهم جهت ارائه خدمات باغبانی در منزل به شما عزیزان: 

لطفا مد نظر قرار دهید که:

 • بازدید اولیه و کارشناسی در محدوده شهری (کار باغبانی در تهران) توسط گل سِتان رایگان می‌باشد، اما به این نکته هم توجه داشته باشید که در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود، فقط مبلغ60000 تومان هزینه ایاب و ذهاب دریافت خواهد شد ولی در صورت انجام پروژه هزینه ایاب و ذهاب محاسبه نخواهد گردید. (هزینه ایاب و ذهاب برای مکان‌های خارج از محدوده شهری متفاوت خواهد بود.)
 • در تمامی موارد قبل از بازدید حدود قیمت ذکر خواهد گردید.
 • مواردی که در تعیین هزینه کارهای باغبانی تاثیرگذار می‌باشد: نوع گل و گیاه، متراژ باغ یا باغچه، آماده سازی، خاک و کود استفاده شده، نوع خدمات ( هرس، کاشت، چمن زنی و…)، سایز گلدان یا گیاه
 •  شما می توانید پس از تماس با شماره  09128468353 خدمات مورد نیاز خود و تمامی اطلاعات لازم را بدهید تا هزینه تقریبی خدمات باغبانی آنلاین را دریافت نمایید. امکان افزایش و یا کاهش هزینه پس از بررسی دقیق کارشناس از محل وجود دارد. متخصصان گُل‌سِتان با ارزیابی خدمات و فضای موردنظر، قیمت‌های شفاف و مناسب را به شما ارائه خواهند داد.
 • روند استعلام قیمت حدودی در «گُل سِتان» در عرض مدتی کوتاه و بدون پرداخت هرگونه هزینه انجام می‌گردد.
 • قیمت گل و گیاه، و تمامی اقلام مصرفی در قالب فاکتور به شما عزیزان ارائه میگردد. ما کیفیت تمامی گیاهان استفاده شده را تضمین می‌کنیم.

لیست کاتالوگ محصولات گیاهان آپارتمانی گُل سِتان:

کاتالوگ گیاهان آپارتمانی

کاتالوگ گل و گیاه فضای باز

 

جهت استفاده از خدمات فروش گل و گیاه سیار می‌توانید محصولات مورد نظر را مشاهده و انتخاب نمایید :

گیاهان سایز بزرگ گیاه آپارتمانی ارسال فوری امروز گیاه آپارتمانی  گل و گیاه خاص  گلدان

ویزیت حضوری به تمام مناطق 22 گانه شهر تهران ارائه می‌شود و با سرعت میتونیم در کنار گیاهانتون باشیم، هزینه ویزیت حضوری نسبت به نوع گیاه،تعداد و زمانی که در محل حضور داریم متغیر هست. باغچه نیز نسبت به زمان محاسبه خواهد شد.

جهت دریافت مشاوره رایگان 7روز هفته 24 ساعته می‌تونید با شماره 09128468353 تماس بگیرید یا در واتس اپ پیام بدید.

هزینه تعویض خاک مرغوب و غنی شده از 50هزار تومان تا 200هزار تومان می‌باشد، که کاملا بستگی به سایز گلدونتون داره.
ما فقط از خاک‌های با کیفیت و برندهای روز استفاده می‌کنیم.
در ترکیب خاک‌های ما کوکوپیت،پرلیت و خاک برگ هم استفاده شده که رشد گیاه را تضمین میکنه و به اصطلاح گیاه پزشک‌ها از “خاک سبک” استفاده می‌کنیم و این ترکیب آب‌رو از خودش رد می‌کنه و کمتر در خاک نگه می‌داره تا ضمن پوسیده نشدن ریشه گیاه، بستر رو برای رشد و تغذیه مناسب گیاه آماده کنه.”

تغذیه گیاه برای هر گلدون از 30 هزار تومان شروع میشه و کاملا بستگی به سایز گیاه و مقدار تغذیه مناسب متغییر هست که با توجه به دوره رشد گیاه به اون داده میشه.ما از بهترین کود (غذای گیاه) برای گیاهاتون استفاده می‌کنیم که برای گیاهان آپارتمانی مناسب هست و داخلش محتویاتی مثل نیترات،فسفر،پتاسیم و نیتروژن هست تا به رشد گیاهتون کمک خوبی کنه.

در ابتدا کار باید بگم که هر شخصی میتونه این ادعا رو کنه که مثلا این نوع سم‌رو برای این مورد خاص استفاده کنید و مشکل برطرف میشه، اما زمانی که با یک متخصص گیاه پزشک صحبت کنید تازه متوجه این موضوع می‌شید که چقدر دستورالعملها متفاوته،سم‌هایی که متخصصان گیاه پزشکیمون برای گیاهتون تجویز میکنه بستگی به نوع گیاه و آفت داره که بهترین نتیجه‌رو براتون به همراه داشته باشه، مهمه که شما هم بصورت کاملا صحیح و سروقت انجام بدید که ما هم خیالمون راحت باشه.
ضمن اینکه ما هم می‌تونیم خودمون این کارو برای شما انجام بدیم.

بله،بصورت کاملا رایگان به شما مشاوره می دیم. مشاوره آنلاین ما بصورتی هست که حس میکنید کارشناس ما الان تو محیط خونتون هست و داره از نزدیک گیاهانتون رو میبینه و تمام راهنمایی از قبیل آبیاری،کوددهی،روش سم کشی و غیره رو میده و میتونه همیشه در کنار شما باشه تا حال گیاهتون دوباره مثل روز اولش بشه.

مبلغ سم‌پاشی هر گیاه هم از 20هزار تومان شروع میشه.
نوع سم، میزان محلول، مقدار و نوع استفاده هر سم برای هر گیاه متفاوت خواهد بود.

بله، هرس درختان با توجه به سنشون مهمه که با چه وسیله‌ای انجام بشه تا به درخت آسب وارد نشه. اینم باید در نظر بگیریم تمام درخت‌های موجود برای هرس شدن زمان خودشون رو دارن، هرس درخت هم از ساعتی 200هزار تومان شروع میشه و نکته‌ای که داره درختایی که داخل حیاط و ویلا هستن رو می‌تونیم هرس کنیم. هرس درخت‌هایی که در فضای بیرون از منزل هستند رو باید به شهرداری همون منطقه اعلام کنید و فقط اونها اجازه هرس درختان سطح شهر را دارند.

هرس گیاه بخاطر حساس بودن گیاهان احتیاج به تجریه و دانش داره تا بهشون آسیب نرسه، برای هر گلدون میشه مبلغ حدود 30هزار تومان در نظر گرفت.

ویزیت حضوری ما مناطق 22گانه شهر تهران و کرج هست و با سرعت آنی میتونیم در کنار گیاهانتون باشیم هزینه این مورد هم بستگی به آدرستون داره که میشه گفت از 150 هزار تومان تا 250 هزار تومان متغیر هست.

لیست خدمات باغبانی:

تعویض خاک و گلدان تنظیم کردن ph خاک
کاشت انواع گیاه آپارتمانی، سبزیجات و بذر و چمن فضای سبز، خانه، باغ، ویلا
آماده سازی خاک
کوددهی و تقویت کوددهی گل و گیاه
برنامه ریزی برای کوددهی به موقع و مناسب
نوشتن برنامه کودی مناسب باغ
نگهداری و رسیدگی گیاهان آبیاری،

چمن پوش کردن خاک
بازسازی محوطه چمن‌کاری‌شده
چمن پوش کردن

نظافت

جمع کردن برگ های ریخته شده
تمیز کردن خرده و برگ ها و شاخه های ریخته شده ناشی از باد و طوفان
حیاط آپارتمان‌ها
رسیدگی به گل های فصلی
قرارداد بازدید زمان‌بندی شده و رسیدگی فضای سبز

انجام آزمایشات ماهانه
آموزش نگهداری از گیاهان و گل‌های آپارتمانی و درختان مشاوره گل و گیاه

تنظیم برنامه آبیاری و تغذیه 
بیل زنی باغچه و پاکندی درختان پاک سازی اطراف درخت، زیر و رو کردن خاک
هرس درختان و باغچه و سرزنی گیاهان و چمن زنی، شکل دهی به درخت
کم کردن شاخ و برگ، بدون آسیب ریشه و روند رشد
کوتاه کردن چمن ها جهت بهبود روند رشد برای درختان زینتی
پرچینی

کنترل علف هرز
مشاوره انتخاب و چیدمان بهترین گل و گیاه

خدمات مشاوره گیاهان با توجه به شرایط منزل
طراحی دکوراسیون با گیاه مشاوره، طراحی، انتخاب، خرید، چیدمان
طراحی و ساخت روف گاردن جلسه مشاوره جهت گرفتن سلیقه شما و بررسی فضا
انتخاب گیاهان با مشورت شما
طراحی 3D ودریافت تایید شما
اجرای روف گاردن
ارائه خدمات نگهداری
طراحی دکوراسیون و اجرای بالکن و تراس
طراحی و محوطه سازی باغچه سایه بان، آلاچیق، آبنمت و غیره
طراحی و اجرای فضای سبز نیاز به به ذوق و سلیقه در کنار دانش باغبانی دارد.
زیباسازی
درست کردن فضای سبز می تواند منجر به زیبایی منزل، اداره، سازمان و دیگر محل های شما شود. از طرفی اجرای فضای سبز و ساخت روف گاردن، کاری است که نیاز به وسایل ساخت و ساز نیز دارد.
اجرای نورپردازی و زیبا سازی متناسب با فضاسازی در باغچه، روف گاردن، باغ و ویلا
طراحی و اجرای تراریوم یا باغ شیشه‌ای
طراحی و اجرای دیوار سبز

خدمات باغبانی در منزل در شهرهای زیر ارائه می گردد
خدمات باغبانی در تهران در تمام مناطق ازجمله شمال تهران، شمال غرب تهران، شمال شرق تهران و شهرستان‌های اطراف تهران از جمله لواسان، شهریار و … قابل ارائه می‌باشد.
خدمات باغبانی در کرج و همه شهرستانهای استان البرز قابل ارائه می باشد.

قمیت خدمات باغبانی به عوامل زیادبی بستگی دارد، عواملی مشخص کننده هزینه‌های محوطه سازی خواهد بود شامل: متراژ فضا، نیازهای شما به چه اجزایی است، نوع و سایز گیاهان و تعداد گیاهان که می خواهید در فضا استفاده شود، کیفیت و ایرانی بودن میز و صندلی های نشمینگاه و مواردی مانند نوع متریالهای استفاده شده در فضا، اما نگران نباشید ما می توانیم بر اساس بودجه شما هم پیشنهاداتی را ویژه شما طراحی کنیم.

هزینه متریال بدلیل نوسانات بازار تغییر میکنه و بروز هست. اگر نیاز به متریال داشتید ما پیشنهادات متنوع همراه با قیمت را به شما اعلام می‌کنیم و شما می‌تونید انتخاب کنید.
متریال هایی که شرکت گُل‌سِتان مصرف میکنه باید بگیم از بهترین برندهای روز ایران هست مثل: خاک سون، دکتر بایو، دکتر پلنت، کود 202020 و غیر
ما این برندهارو از 100 نوع برند و کیفیت موجود در بازار انتخاب کردیم که بتونیم بهترین خدمات‌رو ارائه بدیم.

مطالب مرتبط

ارتباط با گُل‌سِتان از طریق واتساپ