20 درصد تخفیف تا سقف 20 هزار تومان برای اولین خرید :

خدمات باغبانی در محل

رسیدگی و نگهداری از گیاهان، باغچه، روف‌گارن
آبیاری، تعویض خاک و گلدان، کوددهی، بیل زنی باغچه و پاکندی درختان، هرس درختان و باغچه و چمن زنی، کنترل علف هرز
02191305191
ساعت غیراداری:
09393341425
تعویض گلدان و کاشت در خانه
سرویس کاشت گل و گیاه آپارتمانی، درخت و چمن
02191305191
ساعت غیراداری
09393341425
خدمات کنترل بیماری و آفت گل و گیاه در محل
تشخیص بیماری، آسیب شناسی و رفع آسیب و سم پاشی
طراحی و اجرای فضای سبز شرکت، ویلا ، تراس و روف گاردن
مشاوره انتخاب و چیدمان بهترین گل و گیاه، طراحی دکوراسیون با گیاه، طراحی و ساخت روف گاردن، طراحی دکوراسیون و اجرای بالکن و تراس، طراحی و محوطه سازی باغچه
Previous
Next

خدمات باغبانی در محل، اعزام سریع باغبان گل و گیاه گُل‌سِتان

متخصصین باغبانی متخصص

باغبان مطمئن و کاربلد

قیمت خدمات باغبانی ارزان

قیمت پایین و شفاف

اعزام فوری باغبان در محل

اعزام سریع متخصص

پشتیبانی خدمات گل و گیاه در خانه

نظارت تا انجام خدمت

پروژه‌های باغبانی موفق

تجربه صدها پروژه

تضمین کیفیت خدمات گل و گیاه

تضمین برگشت وجه

خدمات باغبانی در تهران

ما چه می کنیم؟

در هر کجای ایران که باشید می‌توانید از اکثر خدمات باغبانی در محل، اعزام سریع باغبان گل و گیاه گُل سِتان استفاده کنید. کافیست موبایل خود را وارد کنید تا به راحتی آب خوردن در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس بگیرم و کار را شروع کنیم. در تیم ما افرادی دارای تخصص های طراحی دکوراسیون، مهندس زبده باغبانی و گیاه پزشکی و باغبانان مجرب برای ارائه خدمت به شما حضور دارند. همه افرادی با تجربه و قابل اعتمادی هستند که صلاحیتشان تایید شده و آموزش های لازم در زمینه ی طراحی، باغبانی و مراقبت از گیاه را دیده‌اند.
شماره تماس ساعات اداری: 02191305191
در ساعت غیراداری : 09393341425

خدمات کاشت، باغبان و گیاه پزشکی در محل

کاشت گل و گیاه آپارتمانی

کاشت گل و گیاه آپارتمانی در منزل

کاشت درخت تزئینی فضای باز و درخت میوه

کاشت درخت تزئینی و درخت میوه

گلکاری حیاط و باغچه

گلکاری باغچه 

کاشت چمن، انواع سبزیجات و بذر

کاشت چمن و بذر

خدمات درمان بیماری گیاهان

تشخیص بیماری، آسیب شناسی و درمان گیاه

خدمات سمپاشی و درمان بیماری گیاهان

سم پاشی و تجویز دارو

خدمات رسیدگی و نگهداری از گل و گیاه و باغچه

تعویض خاک و گلدان در منزل

تعویض خاک و گلدان

کوددهی و تقویت گیاه

کوددهی و تقویت

خدمات آبیاری باغچه و گیاهان

آبیاری گیاه و باغچه

بیل زنی باغچه و پاکندی درختان

بیل زنی باغچه و پاکندی درختان

هرس درختان و باغچه و سرزنی گیاه

هرس درختان و باغچه و سرزنی گیاه و چمن زنی

کاشت چمن، انواع سبزیجات و بذر

کنترل علف هرز

طراحی و اجرای فضای سبز، روف‌گاردن، باغچه و تراس

مشاوره طراحی و چیدمان گیاهان در خانه

مشاوره، طراحی، انتخاب، خرید و چیدمان گیاهان

طراحی و اجرای روف گاردن

طراحی و ساخت روف گاردن سبز با گیاه

طراحی تراس سبز و بالکن با گیاه

طراحی دکوراسیون و اجرای بالکن و تراس سبز

محوطه سازی باغچه و باغ ویلا

طراحی و محوطه سازی باغچه

طراحی دیوار سبز طبیعی در منزل

طراحی و اجرای گلخانه یا باغ شیشه‌ای

طراحی و اجرای دیوار سبز

مشاوره خدمات باغبانی در منزل

تا پایان خدمت همراه شماییم

تیم پشتیبانی به صورت دائمی حتی در تعطیلات، همراه شما هستند تا با نظارت و کنترل بر روندکار، بدون نقص‌ترین خدمات باغبانی در محل را ارائه دهیم و در صورت عدم رضایت شما هزینه برگشت خواهد شد. ما به صورت رایگان توسط متخصصین زبده گیاهپزشک و باغبانی، طراحان و تیم بازدید، نیاز شما را در محل شما کارشناسی می کنیم، بسته به نوع خدمات نمونه و شرایط شما، در جلسه با مشاورین و متخصصین مطرح می کنید تا فضای سبز رویایی شما را با قیمت ارزان و شفاف به بهترین شکل خلق نمائیم. خدمات باغبانی در محل و اعزام سریع باغبان گل و گیاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
شماره تماس ساعات اداری: 02191305191
در ساعت غیراداری : 09393341425

ارائه خدمات باغبانی در محل و فضای سبز آپارتمانی به

خدمات باغبانی در منزل

مشتریان خانگی

خدمات باغبانی آپارتمان و نگهداری فضای سبز برج

آپارتمان‌ها و برج‌ها

خدمات باغبانی و محوطه سازی ویلا

ویلا‌ها و باغ‌ها

خدمات باغبانی شرکت ها

شرکت‌ها

گُل‌سِتان شرکت ارائه خدمات باغبانی فضای سبز آپارتمانی

خدمات پشتیبانی باغبانی

شماره تلفن متخصص گل و گیاه

7 روز هفته شما می توانید برای هماهنگی ویزیت گل و گیاه و خدمات باغبانی در محل با شماره 02191305191 و در ساعت غیراداری با شماره 09393341425 تماس حاصل نمائید.

  خدمات باغبانی گُل سِتان شامل سرویس‌های زیر می‌باشد:

خدمات تشخیص بیماری گل و گیاه آپارتمانی و درمان آن

 این روزها، افراد بیش از هر زمان دیگری در خانه هستند. در دنیای گیاهان، این اتفاق یعنی خانه‌های ما هر روز سبزتر شده و گیاهان جدیدی به آنجا اضافه می‌شوند.گیاهان هم زنده هستند و می تواند دچار آفت و بیماری شوند و مانند انسان‌ها برای درمان باید توسط گیاه پزشکان بیماریشان تشخیص داده شود و برای آنها غذای مخصوص گیاه یا روش نگهداری خاص و یا حتی آفت کش تجویز شود. خدمات تشخیص بیماری گیاه گُل سِتان با گیاه پزشکان مجرب آماده تشخیص و رفع مشکلات گیاهان شما هستند. متخصصین گیاه پزشک پس مراجعه به محل شما و بررسی شرایط گیاه و نگهداری آن برنامه منظمی را برای درمان گیاه تجویز خواهند کرد و پس از انجام خدمات باغبانی در محل، گیاه پزشکان توسط اپلیکیشن مشاوره گیاه تا درمان کامل گیاه همراه شما خواهند بود.
معمولا اکثر بیماری‌های گیاهان در ایران یکی از موارد زیر می‌باشد:

مشکلات برگ گیاه:

ریزش برگ، زرد شدن برگ، سوختن نوک برگ، لکه‌های روی برگ

مشکلات عمومی گیاه:

متوقف شدن رشد، پژمرده شدن گیاه، پوسیدگی ریشه، نرم شدگی ساقه

آفت‌های گیاه آپارتمانی:

شپشک گیاه، سفیدک سطحی، کپک خاکستری، پشه گلدان، کنه تارعنکبوتی

 

آسیب شناسی و درمان بیماری درختان

درختان شما پژمرده و بی‌حال به نظر می‌رسیدند؟ احتمالا شما هم در این لحظه درختانی در حیاط خانه یا ویلا یا باغ خود دارید که مدتی است رشد نمی‌کند یا دچار آفتی شده و یا برگهای زرد پیدا کرده و یا میوه و گا نمی دهد و از روش‌های مختلف سعی بر درمان بیماری درختتان کرده باشید اما موفق نشده‌اید، نگران نباشید راهکارهای افراد متخصص و دارای تحصیلات مهندسی باغبانی و گیاه ‌پزشکی می‌تواند گیاه شما را احیا کند، مشاورین متخصص دارای مدارک تحصیلی این حوزه تا درمان و بهبود درخت شما در کنار شما خواهند بود. تشخیص انواع بیماری درختان متناسب با نوع گیاه و نوع خاک و نوع آبیاری شما انجام خواهد شد. در صورت نیاز به کود یا سموم ما پس هماهنگی با شما خدمات لازم را برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات سم پاشی گل و گیاه و درخت

ما تا جای امکان از سموم ارگانیک و طبیعی استفاده می کنیم و تا جای ممکن سموم شیمیایی و بیولوژیک استفاده می کنیم، دوره کارنس کنترل شده در استفاده سموم بسیار مهم است و تا جای امکان کمترین سبب آسیب به محیط زیست می‌شویم و قبل از هرگونه سم پاشی از تشخیص صحیح آفت اطمینان پیدا خواهیم کرد تا مناسب‌ترین سم را برای گیاه شما انتخاب کنیم.

 

کاشت گل و گیاه آپارتمانی و درخت در منزل:

ما انواع خدمات کاشت و خدمات باغبانی در محل را با اعزام سریع باغبان گل و گیاه برای شما انجام می‌هیم خدمات ما شامل کاشت، گیاه آپارتمانی کوچک و بزرگ برای خانه یا شرکت، کاشت درخت تزئینی فضای باز در حیاط یا ویلا، کاشت درخت‌های میوه و نهال برای باغ و گلکاری منازل می‌باشد. باغبانان مجرب پس از بررسی فضای شما بر اساس نور، رطوبت و نوع نگهداری گیاهان بهترین‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند و شما ماندگارترین گیاهان را در فضای سبز خود خواهید داشت. در صورتی که نیاز باید ما با مشورت شما گیاهان شما را تهیه می‌کنم و در محل برای شما در گلدان ها خالی خودتان کاشت می‌کنیم. پس از آن به شما آموزش می‌دهیم، میزان نوری که گیاه لازم دارد، مقدار آبی که باید برای رشد بهتر به پای آن ریخت، نوع و میزان کودی که برای گیاه مناسب است و رشد آن را بالا می‌برد، آب و هوایی که برای رشد لازم دارد و بسیاری موارد دیگر را به شما  آموزش می‌دهیم.

از سوی دیگر پشتیبانی از خدمت انجام شده به صورت ارائه گارانتی یا تضمین خدمت یا بررسی گیاه به صورت آنلاین و تلفنی صورت خواهد گرفت و پس از کاشت همیشه همراه شما خواهیم بود و خدمات مشاوره رایگان پس از ارائه خدمات گُل سِتان را از سایز شرکت‌های خدمات گل و گیاه در منزل متمایز می‌کند.

 

خدمات کاشت چمن و انواع سبزیجات و بذر

چمن‌های طبیعی از دیگر زیبایی‌هایی است که فضای دلنشن را ایجاد می‌کند، ما بهترین چمن‌ها را با تضمین ماندگاری برای شما در حیاط یا ویلای شما کاشت خواهیم کرد، تا حس تازگی را در فضای سبز خود داشته باشید.
اگر علاقه‌مند به داشتن سبزیجات تازه در حیاط یا باغ خود هستید با یک تماس متخصصین باغبانی گُل سِتان در کمترین زمان ممکن زیباترین باغچه سبزیجات را برای شما آماده می‌کنند. یا اگر دوست دارید گلها و گیاهان خاص کمیاب که کمتر کسی در ایران دیده است را فضای سبز ویلا یا خانه خود داشته باشید، ما بزرهای خاص و زمان کاشت آنهارا به شما معرفی خواهیم کرد و پس انتخبا مرحله اجرا توسط تیمی مجرب انجام خواهد شد.

 

تعویض خاک و گلدان

در صورتی که تصمیم به تعویض خاک گیاهان در محل یا تعویض گلدان گیاهان خود را دارید ما در محل مورد نظر با بهترین خاک‌های متناسب با گیاه شما و ابزار لازم، این سرویس را به شما ارائه می‌کنیم. ما تعویض گلدان گیاهان را در فصول پاییز و زمستان کمتر توصیه می‌کنیم، یا در صورت ضروری بودن تعویض گلدان باید با دقت و نظارت متخصصین انجام گردد. اگر مطمئن نیستید که چه اقدامی برای گیاه شما مناسب است، از خدمات تعویض گلدان گُل سِتان استفاده کنید تا بدون دغداغه همه کارها در محل شما صورت گیرد.

نگران نباشید ما نمیگذاریم فضای شما کثیف شود و یا ذره‌ای خاک روی زمین ریخته شود. در صورتی که گلدان‌هایی دارید که گیاه آنها خشک شده، ما با توجه به سلیقه شما و سایز گلدان گیاهانی را که با شرایط خانه شما سازگار باشد پیشنهاد می دهیم و برای شما در محل کاشت می‌کنیم.

 

خدمات کوددهی جهت تقویت و غذای گیاه

اگر رشد گیاه شما متوقف شده است یا دوست دارید گیاهان شما با یک رژیم غذایی خاص به سالم‌ترین و بهترین حالت خود برسند، متخصصین گیاه پزشک غذاها و کودهای مختص گیاه و حتی گل‌دهی گیاه را با یک برنامه دوره ای به شما خواهند داد تا شاهد سبزترین و قوی ترین درختات و گیاهان باشید.قطعا داشتن باغچه‌ای با خاک غنی و مقوی می تواند زیباترین گیاهان را برای شما پرورش دهد. کوددهی‌ کمک می کند که درختان گل و میوه دهند. اگر گیاهان شما درخت‌های بزرگ هستند ما حتی با برگ‌های ریخته شده در همان فضا، هم می‌توانند برای شما کودهای تقویتی گیاه ایجاد کنیم. ما از کودهایی استفاده می‌کنیم که شما هیچگونه بوی را در فضای خود نداشته باشد.

 

خدمات نگهداری و رسیدگی گیاهان و باغچه

باید در هر فصل به گلها و گیاهان رسیدگی کرد تا سلامت و رشد گیاهان گارانتی شود، فرقی نمی کند باغچه‌ها و محوطه‌های سبز یا گیاهان شرکت شما، ما آماده ارائه سرویس‌های دوره‌ای باغبانی شامل آبیاری و نگهداری از گیاهان و باغچه‌های شما هستیم. متخصیص باغبانی مجرب ما بهترین دوستان گیاهان شما خواهند شد. نظافت باغچه، جمع کردن برگ‌ها و شاخه‌های ریخته شده پاییزی چیدن علف‌های هرز ، رسیدگی به گلهای فصلی همه و همه با یک تماس صورت خواهد گرفت.

اگر شرکت شما می‌خواهد که گیاهان به صورت منظم و دوره‌ تحت نظر گُل سِتان قرار گیرد ما طی قرارداد جهت انجام خدمات باغبانی در محل و اعزام سریع باغبان گل و گیاه در بازه‌های زمانی متفاوت به شرکت شما مراجعه می کنیم و رسیدگی به فضای سبز را انجام خواهیم داد. ما برای شما تنظیم برنامه آبیاری و تغذیه گیاهان را نیز انجام خواهیم داد تا شما شرکت مملو از گلها و گیاهان سر زنده داشته باشید.

خدمات نگهداری باغچه و روف گاردن

نگهداری از گیاهان آپارتمانی و فضای سبز جزو کار دوست داشتنی است، اما اصلا کار ساده‌ای نیست، تنوع گیاهان باعث شده تا نگهداری و رسیدگی به آنها نیاز به تخصص و مراقب خاص همان گیاه را داشته باشد، آبیاری، کوددهی دوره‌ای، آفت زدایی، کمک به رشد و سلامت گیاه را با خیال راحت به گُل سِتان بسپارید. ما تمام نکات ریز و درشت را مد نظر قرار می‌دهیم تا شما همیشه گیاهانی سرسبز و سرزنده داشته باشید، نیازی نیست وقت خود را درگیر رسیدگی به گیاهان کنید، ما تمام کارها را با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهید.

ما خدمات دوره‌ای را برای رسیدگی به امور گیاهان باغچه و روف گاردن را به مدیران ساختمان‌هاو برج‌ها و مالکین باغ‌ها و ویلاها ارائه می‌کنم، تا شما در شهرهای شلوغ و پرهیاهو، فضای دنچ سبز خود را داشته باشید.

سرویس مراقبت ویژه از گیاهان شما

ما می‌توانیم یک برنامه ویژه برای نگهداری و درمان گیاه یا گیاهان خانگی شما به همراه چکاپ 3 ماهه برای آن‌ها ارائه دهیم.

سرویس نگهداری از گیاهان در زمان تعطیلات

با خیال راحت به سفرتان بروید و نگهداری و آبیاری گیاهان خود را بر هر مدت زمانی که در سفر هستید به ما بسپارید، ما تمام نیازهای فضای سبز و خانه شما در هنگام سفر تامین می‌کنیم.

 

خدمات شخم زدن و زیر و رو کردن خاک باغچه

یکی از اقداماتی که انتهای زمستان و ابتدای فصل بهار برای باغچه شما الزامی است، شخم زدن، سنگ روبی، کندن علف‌های هرز و ریشه‌گیاهان خشک شده می باشد، تا مواد مغذی خاک یکدست شود و ریشه‌ جان دوباره می‌گیرند. ما با اعزام باغبان معتمد به محل شما عملیات زیر و رو کردن خاک برای رشد بهتر درختان یا کاشت گل را انجام می‌دهیم.

 

خدمات هرس کردن باغچه و درخت

گیاهان هم برای شکل گیری زیباتر و رشد ساقه‌های اصلی درخت نیاز به پیرایش و هرس و فرم دهی دارند. درختان زینتی و میوه برای رشد سریع‌تر و بهتر به سرزنی و هرس نیاز دارند، درختان باید در زمان مناسب هرس شوند تا بیشترین انرژی گیاه به ساقه‌های اصلی برسد و سبب شود که کمترین بیماری و آفت بتواند درخت را درگیر کند.از دیگر مزایای هرس ساقه جلوگیری از شکستن درخت در زمان بادهای تند و طوفان‌ها می‌باشد.
هرس کردن شاخ و برگ کار تخصصی است که در صورت عدم دانش می تواند به ریشه و روند رشد درخت صدمه بزند، پس اگر تصمیم گرفتید خودتان این کار را انجام دهید، قبل از انجام مطالعه لازم را داشته باشید. 
متخصصین هرس گُل ستان با ابزار لازم در زمان کوتاهی برای ارائه خدمات هرس در کنار شما حضور خواهند یافت و درختان و گیاهان شما را به بهترین شکل فرم خواهد داد تا زیباترین درختان را در حیاط خانه و ویلای خود داشته باشید.
ما پرچینی ترون، شمشاد، مورد، سرو و … را برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات چمن زنی:

خدمات چمن زنی ویلا، فضای سبز و روف گارن با استفاده از چمن ماشین زن‌ی برقی و در صورت کوچک بودن با دستگاه چمن زنی انجام میشود.

 

خدمات کنترل علف هرز

ما با شخم زدن و شن کش علف‌های هرز باغچه‌های شما را از بین می بریم، سپس در صورت تخیص و نیاز با استفاده از سموم از رشد مجدد علف‌های هرز جلوگیری می‌کنیم.

 

خدمات تخصصی طراحی و اجرای فضای سبز با گُل سِتان

مشاوره انتخاب و چیدمان بهترین گل و گیاه

ما کاتالوگی از گیاهان آپارتمانی فضای باز، گلها و گلدان‌های متنوع را برای انتخاب پیش روی شما خواهیم گذاشت. اما در انتخاب صحیح همراه شما هستیم. برخی گیاهان با شرایط آب و هوایی سرد و برخی گرم سازگار هستند، برخی نور مستقیم نیاز دارند و برخی غیر مستقیم و برخی با کمترین نور .ممکن میتوانند سالها به حیاط خود ادامه دهند. متخصصین طراحی فضای سبز ما به توجه اینکه شما چه چقدر می‌توانید به گیاه رسیدگی کنید گیاهانی با مقاوت و نوع رسیدگی مطابق نیاز شما را به شما پیشنهاد خواهند داد و خدمات مشاوره انتخاب گیاهان کاملا با توجه به شرایط منزل و محیط به شما ارائه خواهد گردید.

طراحی و اجرای فضای سبز نیاز به دانش طراحی دکوراسون و معماری و به همراه اطلاعات کامل از انواع گیاهان دارد.

به جز سلیقه و ذوق، مهم است چه گیاهانی برای آن موقعیت و مکان مناسب هستند، نوع نور فضا و میزان نورگیری،  درجه رطوبت هوا از تاثیرگذارترین عوامل انتخاب گیاه هستند پس یک طراح دکوراسیون بدون اطلاعات باغبانی نمی‌تواند فضای سبز ماندگاری برای شما طراحی و ایجاد کند. ما مشاوره انتخاب گیاه ، طراحی فضا یا گیاه، انتخاب و خرید گیاه و در نهایت چیدمان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهیم.

 

طراحی و ساخت روف گاردن

 • جلسه مشاوره جهت گرفتن سلیقه شما و بررسی فضا
 • انتخاب گونه گیاهان با مشورت شما
 • طراحی روف گاردن به صورت سه بعدی و دریافت تایید شما
 • اجرای روف گاردن
 • ارائه خدمات نگهداری روف گاردن با خدمات باغبانی در محل گُل سِتان

 

طراحی دکوراسیون و اجرای بالکن و تراس

ما می توانیم تراس و بالکن خانه شما با توجه فضایی که دارد تبدیل به یک فضای سبز دنج کنیم، ما نایت استفاده را از سانت سانت خواهیم کرد که با اشغال کمترین فضا بیشترین سرسبزی را به تراس خانه شما بدهیم.

 

خدمات طراحی و محوطه سازی باغچه

طراحی فضای سبز و محوطه سازی باغچه با بیشتر شدن زنگی شهری و آپارتمان‌نشینی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و تاثیر زیادی در آب و هوا و آرامش ساکنین برجهای آپارتمانی، ویلاها و باغ‌ها دارد،

امروزه معماران خبره در ساده‌ترین ساختمان‌ها تا معماری‌های لوکس به ایجاد محوطه‌های سبز اهمیت زیادی می‌دهندضمن زیباسازی ساختمان تاثیر زیادی بر خرید و فروش واحدهای و ویلاها دارد و این فضاهای سبز نگاه خریداران را به سمت خود جلب می‌کنند. حتی مدیران ساختمان برای جلب رضایت ساکنین قسمتی از وقت خود را برای بهبود فضای سبز ساختمان قرار می‌دهند.

ما در گُل سِتان تیمی متخصص و با تجربه برای ارائه بهترین خدمات طرحی و اجرای محوطه سازی و نگهداری در برج‌های ساختمانی و ویلاها آماده ارائه خدمت به شما هستیم. ما بر اساس سلیقه و متراژ فضای شما با توجه به هارمونی رنگ‌های گیاهان و نوع برگ و ماندگاری برای ایجاد احساس آرامش بهترین طراحی را برای شما ایجاد می کنیم

مراحل محوطه سازی برای داشتن بهترین فضای سبز در وباغ و ویلا

ما در طراحی به زاویه تابش نور، پوشش‌های گیاهی مناسب بر اساس خاک و تکنیک‌های باغ آرایی مدرن و را مد ظر قرار می‌دهیم تا شما بهترین لحظات را در این فضا در کنار خانواده خود سپری کنید.

ما پس از بررسی فضا و گرفتن سلیقه شما تیم مشاوره طراحی 3D از فضای پیشنهادی ما برای شما طراحی می‌کند و در جلسه برای شما پرزنت و نظرات شما برای اصلاحات دریافت می‌گردد.

ما برای نورپردازی از نورهای زرد رنگ و آفتابی که بهترین جلوه را به گیاهان و چمن‌ها می دهند توسیه می کنیم، ما ابتدای مسیرهای برق رسانی را بر اساس فضاهای تفکیک شده انجام می‌دهیم.
ما برای طرحی حوضچه،آبنما یا استخر فضای باز پس از خاک برداری اقدامات لازم جهت انتقال و تخلیه آب را انجام می‌دهیم.
پی از مرز بندی محوطه سازی نهایی میشود و مراحل خاک ریزی و کود دهی و کاشت گیاهان آغار میگردد.
ما فضایی را برای نسشتن و چیدمان مبلمان فضای باز به عبارتی استراحتگاه شما در نظر خواهیم گرفت.
ما پس از طراحی و اجرا برای نگهداری گیاهان ومحوطه سبز شما در کنار شما هستیم

قیمت طراحی و اجرای  محوطه سازی

عواملی مشخص کننده هزینه‌های محوطه سازی خواهد بود شامل: متراژ فضا، نیازهای شما به چه اجزایی است، نوع و سایز گیاهان و تعداد گیاهان که می خواهید در فضا استفاده شود، کیفیت و ایرانی بودن میز و صندلی های نشمینگاه و مواردی مانند نوع متریالهای استفاده شÏه در فضا، اما نگران نباشید ما می توانیم بر اساس بودجه شما هم پیشنهاداتی را ویژه شما طراحی کنیم.

 

طراحی و اجرای دیوار سبز

 دیوار سبز نیاز به رسیدگی بیشتری نسبت به گلدان دارد اما فضای شما را خاص و متفاوت می کند، دیوار سبز معمولا در شرکت‌ها، سنتر‌ها و لابی برج‌ها و حتی داخل خانه قابل استفاده است، دیوار سبز می تواند به صورت دیواری یا استند طراحی گردد.

فروش انواع گیاه آپارتمانی، گیاهان فضای باز و بیرونی ، درختچه، نهال

گُل سِتان بزرگترین ارائه کننده خدمات دلیوری گیاهان آپارتمانی و سایز بزرگ و گیاهان فضای باز در تهران می‌باشد، پس بدون تردید ما می توانیم بهترین و ارزانترین گیاهان را برای خدماتی که می خواهیم به شما ارائه دهیم انتخاب کنیم.

 نکات مهم جهت ارائه خدمات به شما عزیزان: 

لطفا مد نظر قرار دهید که:

 • بازدید اولیه و کارشناسی در محمدوه شهری توسط گل سِتان رایگان می‌باشد، اما به این نکته هم توجه داشته باشید که در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود، فقط مبلغ60000 تومان هزینه ایاب و ذهاب دریافت خواهد شد و لی در صورت انجام پروژ] هزینه ایاب و ذهاب محاسبه نخواهد گردید. (هزینه ایاب و ذهاب برای مکان‌های خارج از محدوده شهری متفاوت خواهد بود.)
 • در تمامی  موارد حدود قیمت ذکر شده.
 • مواردی که در تعیین هزینه کارهای باغبانی تاثیر گذار می باشد: نوع گل و گیاه، متراژ باغ و یا باغچه، آماده سازی، خاک و کود استفاده شده، نوع خدمات ( هرس، کاشت، چمن زنی و…)، سایز گلدان یا گیاه
 •  شما می توانید پس از تماس با شماره تلفن …. سیار خدمات مورد نیاز خود و تمامی اطلاعات لازم را بدهید تا هزینه تقریبی آن را دریافت نمایید. امکان افزایش و یا کاهش هزینه پس از بررسی دقیق کارشناس از محل وجود دارد.متخصصان گُل سِـتان با ارزیابی خدمات و فضای موردنظر، قیمت‌های شفاف و مناسب را به شما ارائه میدهند.
 • روند استعلام قیمت حدودی در «گُل سِتان» در عرض مدتی کوتاه و بدون پرداخت هرگونه هزینه انجام می‌شود.
 • قیمت گل و گیاه، و تمامی اقلام مصرفی در قالب فاکتور به شما عزیزان ارائه میگردد. گُل سِتان کیفیت تمامی گیاهان استفاده شده را تضمین می‌نماید.

لیست کاتالوگ محصولات گیاهان آپارتمانی گُل سِتان:

کاتالوگ گیاهان آپارتمانی

کاتالوگ گل و گیاه فضای باز

 

برخی از محصولات گُل سِتان جهت سفارش:

گیاهان سایز بزرگ گیاه آپارتمانی ارسال فوری امروز گیاه آپارتمانی  گل و گیاه خاص  گلدان

مطالب مرتبط

ارتباط با گُل‌سِتان از طریق واتساپ