سوالات متداول

فروشگاه اینترنتی گل

به سادگی با کلیک روی فهرست سوالات، پاسخ سوال خود را پیدا کنید:

در رابطه محصولات

آیا می توان ترکیب گل‌های مختلف را سفارش داد و یا تغییر در تعداد شاخه‌ها و ترکیب دیزاین داد؟

خیر، امکان تغییر در تعداد شاخه و رنگ در محصولات شده در سایت، وجودندارد.
دسته گل‌های شاخه‌ای گُل سِتان توسط طراحان گل انتخاب و طراحی شده است و سعی شده بهترین ترکیب با اندازه مناسب کنار هم قرار گیرد و امکان تغییر آن وجود ندارد.

اندازه محصولات چقدر است؟

اندازه و سایز محصولات در عکس محصولات یا متن توضیح آن ذکر شده است، قبل از سفارش محصولات توضیحات محصول را مطالعه نمایید.

آیا گلدان‌هایی که گلهای شاخه بریده در آن قرار دارد همراه گل ارسال می شود؟

خیر، گلدان ها فقط جهت نمایش گلهای شاخه‌ای در گلدان گذاشته شده و شما می توانید گلدان مورد نظر خود را در قسمت افزودنی ها انتخاب کنید.
جهت سفارش گُلدان می‌تواند از محصولات افزودنی گُلدان مورد نظر خود را به محصول اضافه نمائید.
در صورتی که در کنار سفارش گل‌های شاخه بریده خود گُلدان هم انتخاب کنید.گل‌ها داخل بسته بندی مخصوص گُل‌ستان و گلدان جداگانه در یک جعبه تحویل داده خواهد شد.

آیا امکان تعویض گلدان گیاهان وجود دارد؟

امکان تعویض گلدان گیاه کاشته شده وجود ندارد و گلدان های گیاهان کاشته شده مطابق با عکس ارسال می شود.

آیا گیاهان گلدانی و یا تراریوم‌ها در جعبه ارسال می‌گردد؟

گیاهان گلدانی و تراریوم‌ها به علت حساس و بزرگ بودن، امکان بسته بندی و یا قرار گرفتن داخل پاکت یا جعبه را ندارند.

چرا گل‌های غنچه به دست من رسیده؟

گل ستان تازه ترین گل‌ها را برای شما تهیه می نماید و گلهای تازه بسیار غنچه می‌باشند و زمان بیشتری در گلدان شما پیش شما می ماند و در طول زمان گل‌ها باز می شوند و شما در مدت زمان بیشتری زیبایی گلها را تجربه خواهید نمود.

آیا گلهای شما همیشه تازه و با کیفیت است؟

گُل‌سِتان همیشه تازه‌ترین گلها و با کیفیت‌ترین گیاهان را برای شما دستچین می‌کند، همواره تلاش می کنیم تا شما تجربه یک خرید لذت بخش را داشته باشید.

آیا گلهای شاخه بریده در هرفصل یک سایز است؟

گلهای شاخه بریده در هر فصل از سال اندازه و رنگهای متفاوت‌تری نسبت به فصل قبل می گیرن. ما در گُل سِتان سعی می‌کنیم تا زیباترین گلها را برای شما تهیه کنیم اما گل‌ها با هم تفاوتهایی دارند و ممکن است گل‌ها تفاوت‌های جزئی با عکس داشته باشد.

آیا شما گلدان هم برای خرید دارید؟

بله شما می توانید در محصولات افزودنی گلدان خود را به سفارش اضافه کنید.
در صورتی که در کنار سفارش گل‌های شاخه بریده خود گُلدان هم انتخاب کنید.گل‌ها داخل بسته بندی مخصوص گُل‌ستان و گلدان جداگانه در یک جعبه تحویل داده خواهد شد.

آیا گیاهان همراه با گلدان نمایش داده شده در عکس ارسال می‌شود؟

گیاهان آپارتمانی ریشه دار همه مطابق با عکس، دارای گلدان می باشند و با گلدان قیمت گذاری شده است.

آیا ارزان بودن قیمت برخی گل‌ها نشان از پایین بودن کیفت گل دارد؟

خیر، ما تمام سعی خودمونو می کنیم تا با حذف واسطه های غیر ضرور (دلال غیر ضرور) در بازار گل ایران و چرخه زنجیره تامین گل را حذف کنیم تا گل ها یا قیمت مناسب تری از باغبانان زحمت کش خرید بشه و با قیمت پائین تری از گلفروشی ها به دست شما برسه. گل های شما از بهترین باغ های گل ایران تامین می گردد و تمامی گل ها قبل از آماده سازی برای شما دستچین می گردد تا شاداب ترین گل ها را بتونیم تقدیم شما کنیم.

چرا فلاور فود (غذای گل ) که سفارش دادم روی بسته نبود؟

لطفا بسته بندی گل ها را به صورت کامل باز نمایید تا فلاور فود که در داخل بسته در نزدیکی دسته پکینگ گلها چسبیده شده را مشاهده نمایید!

در رابطه با روش ثبت و پیگیری سفارش و …

آیا امکان ارسال سفارش به صورت ناشناس را دارم؟

بله، در صورتی که می خواهید هدیه شما بی نام ارسال شود حتما در قسمت نهایی (صفحه پرداخت) تیک ارسال ناشناس را بزنید. ما تحت هیچ شراطی هویت شما را بازگو نخواهیم کرد.
اما پیشنهاد ما به شما، نوشتن نام و خوشحال کردن طرف مقابل می باشد (:

چه زمانی سفارش من می‌رسد؟

لطفا برای رهگیری سفارش فقط از لینک پیامک شده اقدام نمایید. نیازی به تماس تلفنی وجود ندارد. ضمن اینکه پس از تحویل شدن سفارش، برای شما پیامک “تحویل شد” ارسال خواهد شد.

روش پرداخت کارت به کارت چگونه است؟

ما برای راحتی شما روش پرداخت آنلاین را پیشنهاد می کنیم، اما در صورت انتخاب روش کارت به کارت، پس از واریز مبلغ به شماره کارت ذکر شده در صفحه نهایی خرید می بایست “نام و نام خانوادگی”، “شماره سفارش” و عکس فیش واریزی را در نهایتا تا 15 دقیقه پس از ثبت سفارش به شماره واتس اپ گُل‌سِتان ارسال نمایید تا سفارش توسط مشاورین خرید گُل‌سِتان تایید گردد.
در صورت عدم ارسال تاییده واریز مبلغ سفارش تا 15 دقیقه، سفارش شما نهایی نخواهد شد و طبیعتا در پروسه آماده‌سازی و ارسال قرار نخواهد گرفت و در صورت خریده شدن محصول توسط فرد دیگری مسئولیت متوجه گُل‌سِتان نخواهد بود

آیا امکان ارسال عکس سفارش وجود دارد؟

امکان ارسال عکس وجود ندارد، تمامی محصولات برای دیده شدن شما عکاسی شده است، ما تلاش می کنیم سفارشات را با بهترین کیفیت تهیه و مطابق با عکس ارسال کنیم، با توجه به حجم سفارشات تحت هیچ شرایطی امکان ارسال عکس از محصول وجود ندارد.

آیا همراه سفارش من صورت حساب یا فاکتور برای هدیه گیرنده ارسال می شود؟

همراه با محصول هیچ گونه فاکتور یا صورتحسابی برای هدیه گیرنده ارسال نخواهد شد. پس نگران داشتن قیمت روی محصول نباشید!

اگر هدیه گیرنده منزل نبود آیا امکان ارسال در روزهای دیگر وجود دارد؟

در صورت مراجعه در بازه زمانی انتخابی شما و عدم حضور گیرندامکان برگشت محصول به گُل‌سِتان و ارسال مجدد آن وجود دارد و هزینه‌ی آن به عهده خریدار می باشد.

آیا امکان لغو کردن سفارش وجود دارد؟

در صورت تصمیم به کنسل کردن سفارش و یا عدم رضایت شما از محصول و مرجوع شدن(پس از بررسی محصول ارسال شده توسط کارشناس گل و گیاه مجموعه گل ستان و تایید ایشان) آن، برگشت وجه به علت نیاز به ثبت مباحث مالیاتی و دفاتر رسمی شرکت گُل‌سِتان، طی 3 روز کاری پس از ثبت حسابهای مالی توسط واحد مالی گُل سِتان انجام خواهد شد و طی تماس تلفنی به شما اطلاع رسانی خواهد گردید. لطفا از پیگیری زود هنگام بپرهزید.

از چه ساعتی از شب به بعد برای دریافت سفارش برای روز بعد باید تاریخ امروز را انتخاب کنم؟

در صورتی که پس از ساعت 23:59 دقیقه (وارد صبح روز بعد شده‌ایم) تصمیم به ارسال سفارش برای صبحش را دارید باید ارسال امروز را انتخاب کنید. سفارش‌ها مطابق روز انتخابی و ساعت ثبت سفارش تهیه، تولید و ارسال خواهد گردید.

اگر ناراضی بودم می تونم پولمو پس بگیریم؟

گل‌ها انواع متفاوت دارند و به همین ترتیب طول عمرهای متفاوت در صورتی که عمر گلی کمتر از حد نصاب بود و در شرایط صحیح نگهداری شد و زود تر از موعد پژمرده شد ما یک دسته گل جدید را برای شما جایگزین می کنیم.
گیاهان تمام کنترل شده و سالم و سرحال از گلخانه گُل سِتان ارسال می گردد، در صورت نارضایتی شما به شرطی که مشکلی از طرف گُل سِتان باشد مانند بی کیفیت بودن گلها و گیاهان نهایتا ۴۸ ساعت پس از خرید باید به پشتیبانی گُل سِتان اطلاع رسانی کنید و پس از برگشت سفارش خود به گُل سِـتان، مبلغ شما برگشت داده خواهد شد و اما 48 پس از آن امکان برگشت سفارش وجود ندارد.
گیاهان آپارتمانی نیاز به رسیدگی و ایجاد شرایط مناسب برای ادامه حیات را دارند و شما نیز باید با مطالعه در رابطه با آن گیاه و شرایط نگهداری، محیط مورد نیاز آن گیاه را فراهم آورید.

آیا انتخاب کارت پستال وجود دارد؟

ما برای متن‌های شما یک کارت پستال رنگی بسیار زیبایی طراحی نموده‌ایم که متن شما روی کارت پستال چاپ خواهد شد اما امکان انتخاب کارت پستال‌های دیگری وجود ندارد.

مبلغ پرداخت شده از حساب من کسر شده، چرا سفارش تائید نشده است؟

گاها شبکه شتاب کشور (زیر نظر بانک مرکزی) موفق به انتقال مبلغ کسر شده از حساب شما به حساب گُل‌سِتان نمی شود. این تراکنش ها قطعا (100%) طی 24 ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد . لذا شما می بایست مبلغ سفارش برای نهایی شدن سفارشتان، مجدد به حساب گُل‌سِتان پرداخت نمایید.

آیا امکان ارسال سفارش برای امروز وجود دارد؟

بله ما قسمتی در سایت داریم با نام ارسال روز که تمام گلها و گیاهانی که برای امروز قابل سفارش هست را قرار داده‌ایم. به صفحه ارسال هدیه برای امروز مراجعه نمایید.

آیا امکان ارسال سفارش به آدرس دیگری به عنوان هدیه وجود دارد؟

شما می توانید دسته گلها یا گیاهان یا .. رو به عنوان هدیه ارسال کنید، سفارش گل شما با متن دلخواه شما در آدرس هدیه گیرنده تحویل به مخاطب شما می شود.

آیا در صورت افزایش قیمت گل در ایران قیمت گل های گُل سِتان تغییر میکنه؟

ما تا جای امکان سعی داریم قیمت هارو افزایش ندهیم مگر افزایش قیمت قابل توجهی در بازار گل ایران رخ دهد. اما در صورت تغییر قیمت هم می تونیم این قول را به شما بدیم که ما ارزانتر از فروشندگان نهایی (گل فروشی) گل هارو به دست شما می رسونیم.

آیا می تونم سفارش را برای چند روز دیگه یا ماه آینده ثبت کنم؟

امکان اسکژول کردن سفارش برای تاریخ های خاص مد نظر شما وجود داره تا در روز مورد نظر بدون کوچکترین استرسی دسته گلهای شما تحویل بشه . از این سرویس برای تاریخ های مهمی مثل تولد عزیزان ، سالگرد ها ، روز مادرو پدر و … می تونید استفاده کنید.

آیا می‌توانم همراه سفارش یک هدیه هم ارسال کنم؟

در صورتی که می خواهید هدیه‌ای همراه با سفارش شما ارسال شود می توانید حداکثر یک روز زودتر با پشتیبانی گُل‌سِتان تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهید و هدیه را یک روز زودتر به آدرس شرکت گل‌سِتان (درج شده در صفحه تماس با ما) ارسال نمایید و در نظر داشته باشید گُل سِتان در خصوص ارسال هدایای شما مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

آیا با موبایل هدیه گیرنده تماس گرفته خواهد شد؟

ما با موبایل هدیه گیرنده تماس نخواهیم گرفت، مگر در آدرس تحویل، هدیه گیرنده در محل حضور نداشته باشد برای تحویل سفارش ممکن اس تماس گرفته شود.

آیا امکان خرید حضوری از گُل‌سِتان وجود دارد؟

بله شما می توانید برای دریافت سفارش خود حضورا مراجعه نمایید؛ فقط باید با هماهنگی تلفنی قبلی تشریف بیاورید.

در رابطه با ساعت ارسال و محدوده مجاز ارسال سفارش

آیا امکان یک سفارش در یک ساعت خاص وجود دارد؟

ما برای زمان تحویل سفار‌ش‌ مانند دیجی‌کالا بازه زمانی مشخص کرده‌ایم و حتی برای شما بازه‌های زمانی کوتاه‌تر تعریف کرده‌ایم! ارسال سفارش راس یک ساعت با توجه به ترافیک شهر تهران و برنامه زمان‌بندی تحویل سفارش‌ها امکان پذیر نمی‌باشد. به همین علت امکان ارسال سفارش قبل از یک ساعت یا بعد از یک ساعت خاص خواسته شما امکان‌پذیر نمی‌باشد. برای رسیدن در راس یک ساعت خاص و مد نظر شما، امکان ارسال با اسنپ و یا الو پیک و یا.. وجود ندارد حتی با پرداخت هزینه اضافه! خواهشمندیم تقاضا نفرمائید.

آیا امکان ارسال سفارش به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی وجود دارد؟

خیر، به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی ورود پرسنل تحویل گل‌سِتان به مراکز بهداشتی ممنوع است و محصول خریداری شده داخل ساختمان برده نمی‌شوند. همکاران ما سفارش گل و گیاه را با هماهنگی قبلی درب بیمارستان به گیرنده تحویل می‌دهند.

آیا سفارشها برای همه جای تهران ارسال می‌شود؟

خیر به همه جای تهران ارسال نمی شود
ارسال سفارش فقط در محدوده مشخص شده در نقشه می باشد.
گُل سِتان مسئولیتی در قبال سفارشات ثبت شده برای ارسال به خارج از محدوده ارسال ندارد و در صورت ثبت سفارش بدون توجه به محدوده ارسال مبلغ سفارش شما به صورت خودکار ظرف 3 روز کاری از شما شماره کارت دریافت خواهد شد و توسط واحد مالی به حساب شما برگشت خواهد شد.

محدوده ارسال سفارش در شهر تهران کجاست؟

هزینه ارسال سفارش شما برای سفارش‌هایی در محدوده مشخص شده در نقشه شهر تهران می‌باشد.


– شمال تا بالاترین نقطه (ارسال امکان پذیر است)
– غرب تا اتوبان ستاری
– شمال غرب تا سیمون بولیوار (جنوب سیمون بولیوار و غرب ستاری) و از شمال تا اتوبان یادگار امام
– جنوب غرب تا میدان آزادی (به استثنا شهرک اکباتان) تا بلوار سعیدی
– شرق تا اتوبان باقری (به استنثا تهران پارس فقط از فلکه اول تا فلکه سوم محدوده اتوبان باقری تا خیابان شاهد و از شمال تا اتوبان زین الدین ارسال انجام می‌شود)
– شمال شرق تا اتوبان امام علی و از شما تا بلوار ارتش
– شرق تا اتوبان بسیج
– جنوب از اتوبان نواب تا خیابان مولوی و از جنوب شرق تا تقاطع محلاتی با اتوبان بسیج
– جنوب غرب منطقه 10 (خ امام خمینی، خ کمیل، خ شهیدان شامل می شود)
– جنوب شرق تا نهایتا تا تقاطع محلاتی با اتوبان بسیج
برای ارسال سایر مناطق قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی جهت قابل ارسال بودن تماس بگیرید.

آیا امکان ارسال سفارش برای شهری غیر از تهران وجود دارد؟

خیر، در حال حاضر ارسال سفارشات فقط برای شهر تهران امکان پذیر می‌باشد.

آیا امکان ارسال گل هدیه به تهران از کشور های دیگر وجود دارد؟

بله ما گلهایی که شما انتخاب می کنید را در تهران به عزیزان شما تقدیم می کنیم

می‌خوام یک نفر را سورپرایز کنم از کجا مطمئن شوم که شما با دقت این کار را انجام خواهید داد؟

گلهای شمارو آقا گل (پیک های گُل سِتان) یا خانم گُل (ماشین‌های گُل سِتان) تحویل خواهد داد که آموزش‌های لازم برای ایجاد تجربه کاربری لذت بخش به آنها داده شده است. پس نگران نباشید.

در رابطه با اشتراک گل

آیا در اشتراک ها مشخصه که دسته گل های من در چه روزی از هفته تحویل داده میشه ؟

بله، شما انتخاب می کنید که دسته گل های شما هر هفته چه روز و در چه بازه زمانی ارسال بشه . برای نمونه شما انتخاب می کند هر هفته شنبه بین صبح تا ظهر گل های شما ارسال بشه. با توجه به انتخاب روز ارسال گل های شما ما می تونیم به شما تخفیف هم بدیم. برای گرفتن تخفیف با مشاورین فروش همین الان تماس بگیرید (;

آیا فاصله زمانی ارسال گل ها در اشتراک گل را خودمون مشخص کنیم؟

بله، در حالت عادی ارسال گل ها به صورت هفتگی هست اما شما می تونید بازه های یک هفته در میان یا ماهانه را هم انتخاب کنید تا گل های شما با فاصله زمانی بیشتر برای شما ارسال بشه. برای نمونه شما یک اشتراک را شروع می کنید اما بازه زمانی بین دسته گل هارو ماهانه انتخاب می کنید ما برای شما هر ۲۸ روز( حدودیکماه) یک دسته گل ارسال می کنیم. اشتراک شما بعد از ۴ ماه به پایان میرسه.

آیا می تونم اشتراک گل را کنسل کنم؟

اشتراک های بیش از یک ماهه(۴ دسته گل) قابل کنسل کردن هست. یعنی اینکه اگر شما برای نمونه برای ۳ ماه برای دوستتون اشتراک گل گرفتید و هر هفته گل ها داره ارسال میشه . بعد از ۳ هفته از شروع اشتراک تصمیم می گیرد ارسال گل برای دوستتون را لغو کنید. ما اشتراک هفته چهارم را هم ارسال می کنیم و مبلغ ۲ ماه بعد را به شما بر می گردونیم. اشتراک های ۴ دسته گل و کمتر قابل کنسل کردن نیست.

چطور می تونم اشتراک ماهانه گل‌ها را متوقف کنم؟

اگر قصد سفر رفتن دارید (یا به هر دلیلی می خواید فعلا گلها ارسال نشه) کافیه فقط یک روز قبل از زمان ارسال گل هاتون توقف اشتراک را به پشتیبانی گُل سِتان اطلاع بدید و برای شروع ارسال هم، کافیه هر زمانی که برگشتید به ما اطلاع بدید.

سایر سوالات

آیا امکان پرداخت دلاری یا یورو توسط ویزا کارت و یا مستر کارت وجود دارد؟

شما قیمت ها را به تومان در تمام صفحات مشاهده می کنید در زمان پرداخت گزینه پرداخت دلاری با ویزا کارت و مستر کارت را انتخاب می کنید. اگر خارج از ایران هستید حتما صفحه به سرویس ارسال گل به ایران سر بزنید. ضمن اینکه پرداخت ارزی درسایت گل ستان پرداخت امن می باشد و اطلاعات کارت اعتباری شما ذخیره نمی‌شود. شما با کارت خود در حال پرداخت مبلغ به بانک های خارج از ایران هستید به علت اینکه در ایران درگاه های پرداخت بین المللی وجود ندارد و این برای شما هیچ گونه محدودیت و خطری ایجاد نخواهد کرد.
در صورت عدم رضایت شما از گل های ارسال شده در ایران توسط گل ستان گل مبلغ به شما برگشت داده خواهد شد. پس با خیال آسوده می تواند برای ارسال گل به ایران اقدام نمایید.

آیا گل های شاخه بریده برای حیوانات خانگی مضر است؟

خیر، فقط گل لیلیوم و اورینتال می تواند برای حیوانات خانگی مثل گربه خطرناک و سمی (در صورتی که گربه این گل را بخورد) باشد. در صورت داشتن گربه می تواند گل لیلیوم و اورینتال را سفارش دهید و پشتیبانی گُل سِتان را در جریان قرار دهید.

روش نگهداری گل‌ها و گیاهان را از کجا می‌تونم مطالعه کنم؟

برای کسب اطلاعات جامع تر به مجله گل و گیاه گل ستان سر بزنید، روش نگهداری دسته گل طبیعی و روش نگهداری گیاهان آپارتمانی در وبلاگ قرار گرفته است.

توضیح مختصر روش افزایش عمر دسته گل طبیعی:
شستن گلدان و اضافه کردن آب سرد بدون کلر (با گذاشتن آب در یخچال،کلر آب کم می شود)
حل کردن هر FlowerFood (غذای گل) در حداقل یک لیتر آب
جدا کردن برگهایی که در آب و گلدان قرار می گیرد از فاسد شدن برگ و آلوده شدن آب جلوگیری می کند.
سایز کردن شاخه ها با برش ۴۵ درجه و تکرار هر ۳ روز یکبار تا آوندهای ساقه آب را دریافت کند و به گل ها منتقل کند
جداکردن پرچم های گل اورینتال و لیلیوم به محض باز شدن غنچه ها تا ضمن جلوگیری از پخش شدن رنگدانه های پرچم، باعث افزایش طول عمر گل گردد.

نکات مهم برای افزایش طول عمر گل:
گلها را در دمای زیر ۲۳ درجه در نگهداری کنید. هر چه قدر دما خنک تر باشد عمر گلها بیشتر خواهد بود.
گلها را در مکان های تاریک قرار دهید و از فضاهایی با نور شدید دور کنید. گلل ها در تاریکی عمر بیشتری خواهد داشت.
گلها را در معرض آفتاب قرار ندهید.
گلها را از میوه ها دور نگه دارید. گاز متساعد شده از میوه ها باعث کاهش عمر گل می گردد.
۳ روز یکبار آب گلها را عوض کنید. تعویض آب گل یکی از موارد موثر در افزایش طول عمر گل می باشد.

آیا سوال شما اینجا نیست؟

تیم پشتیبانی دوست داشتنی گُل‌سِتان خوشحال میشه به تمام سوالات شما پاسخ بده، می تونید همین الان سوال خودتان را در زیر این صفحه کامنت کنید یا به [email protected] ایمیل بزنید.

41 دیدگاه برای “سوالات متداول

 1. توسط الناز says:

  سلام خیلی کارتون قشنگه و کاش برای شهرستانها هم ارسال داشتین خواهشا پیگیری کنید ما هم دوست داریم عزیزامون رو خوشحال کنیم با گلهای زیباتون

  • توسط مسئول سفارشات و موجودی says:

   سلام، مبارکتون باشه، ما تمام سعی خودمونو می کنیم که بهترین محصولات به دست شما عزیزان برسه
   متاسفانه در حال حاضر امکان ارسال به شهرستان وجود ندارد

  • توسط 09144463655 says:

   سلام خسته نباشید شهرستان ارومیه هم خدمات دارین یا فقط محدوده تهران؟

   • توسط بردیا says:

    سلام وقت شما بخیر
    من یه کاکتوس دارم که با دیدن عکس کاکتوس ها باز هم متوجه نشدم از چه نوعی هست . شاخه شاخه های باریکِ رو به بالا که به یک تنه اصلی وصل هستند .
    ولی تنه پوسید و از بین رفته و فقط شاخه هاش مونده بود که با تیغ جدا کردم . اونا رو میتونه مستقیم داخل خاک بکارم؟

    • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

     سلام وقت بخیر .
     لطفا عکس گیاه را در واتس اپ ارسال کنید 09120785191
     ممنون از شما

 2. توسط هانیه says:

  سلام
  گل نرگس رو الزاما باید در پاییز بکاریم؟
  نمیتونیم بهار یا تابستان بکاریم؟

  • توسط مسئول سفارشات و موجودی says:

   سلام. گل نرگس نیاز به استراحت پیاز در زمستان دارد در اذر پیاز ها را در گلدان کاسته و بعد از 60 روز که در بیرون خانه گذاشته اید میتوانید انرا به داخل اورده و کم کم به ان گرما دهید

 3. توسط فریده گنجعلیزاده says:

  قیمت گلها را مشخص فرمایید مخصوصا شبو

 4. توسط Shima says:

  سلام روز بخیر عذر میخوام سفارش برای شهر کرج هم ارسال میشه ؟؟؟؟؟

  • توسط کارشناس دپارتمان حمایت از مشتریان گُل سِتان says:

   در پاسخ به شیما
   سلام روز بخیر نه متاسفانه امکان ارسال به کرج را نداریم

 5. توسط امیر says:

  سلام
  اگر میشه راهنمایی کنید متریال شیشه های تی بگ یا تراریوم را از کجا تهیه کنم واسه دل خودم کار می کنم نه تجاری به جان بچه ام
  ممنون
  مردم اینقدر بخیل شدن فکر می کنن با ساخت ی دونه توسط ی نفر از گشنگی می میرن
  ممنونم

  • توسط کارشناس دپارتمان حمایت از مشتریان گُل سِتان says:

   سلام.بازار گل شهید محلاتی و یا بازار گل امام رضا میتوانید متریال تراریوم رو تهیه کنید.

 6. توسط 09122871831 says:

  سلام من از شما يك بونساي جيسينگ خريداري كردم اما دفترچه راهنماي نگهداري همراهش نبود الان بعد يكماه ناگهاني در عرض يكشب برگاش شروع كرده به ريختن و سياه شدن لطفا زودتر راهنمايي كنيد چيكار بايد بكنم

 7. توسط 09122871831 says:

  علت سياه شدن و ريختن برگ بونساي جيسينگ ميشه بفرماييد

 8. توسط 09193964093 says:

  سلام من گردونه شانس رو چرخوندم و یادم رفت از کد اسکرین شات بگیرم الان راهی نیست که بتونم از تخفیفم استفاده کنم؟

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

   سلام وقتتون بخیر
   کد رو زمان خرید در قسمت کد تخفیف وارد کنید

 9. توسط hosein.almasi78 says:

  zibaaa

 10. توسط قاضی says:

  سلام خدمت شما ممنون از مقالات کاربردیتون من دوتا یاس هلندی و یک ناندینا دارم برای تقویتش از یک گل فروشی یک مایع سبز رنگ خریدم که خیلی در مورد مفید بودن و تقویت گیاه تعریف می کرد طبق دستوری که داد با آب مخلوط کردم و ریختم پای گیاهانم ولی طی سه روز برگاشون ریخت و خشک شد آیا میشه کاری براشون کرد ممنون میشم کمکم کنید

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

   سلا وقتتون بخیر
   ابیاری را زیاد کنید
   احتمالا کود را درست و طبق دستور العمل مصرف نکرده اید
   .

 11. توسط اصغر روحناهی اقدم says:

  با سلام وخسته نباشید هورمون خارجی برای گل رز میخوام میشه راهنمایی بفرمایید؟

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   چه هورمونی ؟ برای رشد گل رز یا ریشه زایی ؟

 12. توسط شهین says:

  سلام ما الان دو سال یه کاج مطبق داریم اثلا رشت نکرده باید چکار کنیم؟ممنون میشم اگر جواب بدید.

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز ابیاری کمتر و خروجی اب از ته گلدان توصیه میشود
   افزتایش رطوبت محیطی و اسپری اب روی برگها هر روز صبح
   کود تقویتی سه بیست استفاده کنید
   ممنون

  • توسط ار says:

   میخواستم واریته فیکوسم را مشخص کنم و در صورت امکان عکس ارسال کنم

   • توسط مشاوره گل و گیاه گُل‌سِتان says:

    دوست گُل‌سِتانی سلام
    عکس گیاهتون رو به واتساپ گُل‌سِتان ارسال کنید تا راهنماییتون کنیم
    09120785191

 13. توسط F.a.p says:

  F.a.p :
  سلام من خاک گلدونم عوض کردم ولی بعد از دو سه روز انگار برگای نیلوفر (نیلوفرهای معمولی ک راحت بی دردسر رشد میکنن مثل پتوس )بیحال و پژمردن و دارن برگای زیری زرد میشن چیکار کنم ؟امروز ریشه رو جدا کردم و قلمه رو مستقیما تو خاک گذاشتم
  کی ریشه زایی میکنه ابیاریش ب چ صورته

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

   سلام وقت بخیر .
   اگر منظور شما گل نیلوفر معمولی است . این گیاه خیلی به جابجای و تعویض گلدان حساس است . ابیاری گیاه را افزایش دهید و رطوبت مورد نیاز گیاه را با اسپری کردن اب روی برگ ها فراهم کنید

 14. توسط شیرین says:

  سلام و وقت بخیر،من این گلدانو خریداری کردم ولی الان بعد از یه ماه یه سری از برگاش لکه های قهوه ای برگ روشون ایجاد میشه بعد زرد میشه و می ریزند و همچنین تعدادی مورچه و حشرات ریز توو خاکش همچنین روی تنه مشاهده کردم برای رفع این دو مشکل باید چیکارکنم؟لطف میکنید راهنماییم کنید؟

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

   سلام دوست عزیز گل ستان وقتتون بخیر
   برای حشرات خاکزی میتوانید از سم سوین استفاده کنید

 15. توسط گلی says:

  سلام وقتتون بخیر
  من یک گیاه کامپکت دارم که نوک برگاهش قهوه ای و زرد شده
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل سِتان says:

   سلام وقت بخیر.
   ابیاری منظم و کم انجام دهید به شکلی که نصف ان از انتهای گلدان خارج شود .
   کودهای تقویتی 3 بست استفاده کنید . و رطوبت محیطی را با اسپری کردن اب افزایش دهید

 16. توسط ناشناس says:

  سلام خسته نباشید پرداخت دربه منزل هم دارید؟؟

  • توسط ویدا رضایی says:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز.
   فعلا نه تاسفانه
   روش ثبت سفارش به صورت انلاین می باشد.

 17. توسط فاطمه بهاری says:

  با سلام و خسته نباشید من یک گل سانسوریا دارم برگاش داره زرد و پژمرده میشه مشکل چیه؟
  ممنونم از سایت خوبتون.

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل‌سِتان says:

   سلام دوست عزیز گُل‌سِتان، وقتتون بخیر
   برای راهنمایی بهتر لطفا برای ما عکس از گیاهتان ارسال کنید.
   ممنون از همراهی شما
   09120785191

 18. توسط M.z says:

  سلام من پرچم گل نرگس رو کاشتم والان نهال های کوچیک پنج سانتی رشد کرده و ساقه های قرمزی دارن و چهار الا پنج تا برگ کوچولو.ولی نمی دونم که از چه گونه ای هست.میشه لطفا راهنمایی کنید که چطوری باید ازشون نگه داری کنم؟ وچطوری اینهمه نهال رو توی گلدون های جداگونه بکارم؟؟؟

  • توسط مشاور گل و گیاه گُل‌سِتان says:

   سلام دوست عزیز گُل‌سِتان، وقتتون بخیر
   کاشت در گلدان ب خاک مرغوب انجام شود
   ابیاری منظم انجام دهید و حتما از گیاهچه مراقبت کنید تا رشد بهتری داشته باشد
   در تابستان گیاهچه هارا استراحت دهید

 19. توسط کوهستانی says:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید گل تراریوم ایران ۹۶ بعد از یک روز نگهداری گل پژمرده شده
  چجوری میتونم از حالت پژمردگی نجات بدم

  • توسط مشاوره گل و گیاه گُل‌سِتان says:

   دوست گُل‌سِتانی سلام
   برای راهنمایی دقیق تر باید بدونم که تراریوم شما از نوع باز هست و یا بسته
   و اینکه چه گیاهی در تراریوم شما کاشته شده؟

 20. توسط پریزاد says:

  سلام چرا تخمک گل آنتوریوم ازرنگ زرد به سبز تغییر شکل داده؟

  • توسط مشاوره گل و گیاه گُل‌سِتان says:

   دوست گُل‌سِتانی سلام
   منظورتان از تخمک دقیقا کدام قسمت گیاه هست؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.