روش پرداخت ارزی با ویزا و مستر کارت برای ارسال گل به ایران

ارسال گل به ایران با کارت های بین المللی:

نکته مهم:
درگاه پرداخت ارزی که فعال شده است با IP های آمریکا کار نمی کند. پس چنانچه در آمریکا هستید می توانید با تغییر IP خود با یک VPN اقدام به پرداخت نمایید.
اگر در کشورهای دیگر هستید و با VPN با IP های آمریکا در حال خرید هستید ابتدا VPN خود راخاموش کنید و یا IP غیر از IP آمریکا انتخاب کنید.

مراحل پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت:

روش پرداخت ارزی در “گل فروشی آنلاین گل‌ستان” برای ارسال گلها و هدیه‌های زیبا به ایران بسیار ساده است.
محصول مورد نظر خود را از انتخاب کنید سپس در مرحله نهایی پرداخت، یکی از گزینه های قابل انتخاب، “پرداخت به دلار، یورو و… با کارت‌های بین المللی” است. با انتخاب این گزینه، وارد صفحه پرداخت (Payment Page) می‌شوید.
مبلغ قابل پرداخت به یورو را مشاهده کنید و پس از مطالعه تیک ” I read and accept terms and conditions” را بزنید و روی دکمه پرداخت (pay) کلیک کنید. اطلاعات کارت خود را در صفحه پرداخت بانک (ziraatbank) وارد کنید.

Secure payment. We don`t save your credit card information

پرداخت امن، اطلاعات کارت اعتباری شما ذخیره نمی‌شود.

برای سفارش و  ارسال گل به ایران به گُل سِتان اعتماد کنید، ما تازه ترین گل ها را همراه با متن کارت تبریک در کمتر از ۳ ساعت در محل مورد نظر شما در نهایت احترام تحویل خواهیم داد.

پذیرش ارز اکثر کشورها برای ارسال گل هدیه به ایران:

کارت بانکی بین‌المللی شما از هر کشوری و با هر ارزی از قبیل یورو، دلار، درهم، لیر یا … باشد، می‌توانید پرداخت خود را انجام دهید با نرخ تبدیل استاندارد جهانی روز واحد پول کارت شما به یور محاسبه و پرداخت می شود. پس نگران ارز کارت بانکی خود نباشید.
برخی از ارزهای قابل استفاده:

سعی ما در گُل‌سِتان همیشه این بوده است که برای پاسخ به نیاز مخاطبان خود ساده‌ترین و با کیفیت‌ترین را فراهم کنیم. یکی از درخواست‌های مکرر شما هموطنان ساکن در خارج از ایران، امکان خرید گل برای هدیه به عزیزانتان در داخل کشور با استفاده از کارت‌های بین المللی بوده است که متاسفانه پس از چندین بار تلاش به دلیل تحریم‌های ایران، موفق به دریافت پی پال (PayPal) نشدیم. 

اما تماس‌های شما از خارج از ایران باعث شد تا سختی‌ها و شکست‌های این مسیر ما را دلسرد نکند. تا اینکه بالاخره موفق شدیم با همکاری یکی از شرکت‌های برون مرزی و یک بانک بین المللی، امکان خرید گل از ایران و پرداخت با کارت‌های بانکی اینترنتشنال را برای شما عزیزان فراهم آوریم. تا شما هموطنان دور از خانه، بتوانید از راه دور عزیزانتان را در تهران سورپرایز کنید و در ایران لبخند را به آنها هدیه دهید.

سخن آخر با هم وطنانمان در خارج از ایران :

مطمئنا می‌دانید که برای راه اندازی یک درگاه بانکی بین‌المللی در ایران ما مشکلات و سختی‌هایی را پشت سر می‌گذاریم و با چند واسطه موفق به ارائه این سرویس به شما هموطنان در خارج از کشور می‌شویم و با وجود این واسطه ما درصد‌هایی را بابت این واسطه‌گری پرداخت می‌کنیم تا بتوانیم تحریم‌ها را دور زده و لبخند را به عزیزان شما در ایران و شهر تهران هدیه دهیم. 

تبدیل ارز به ریال ایران خود یکی دیگر از مشکلات ما پس از دریافت مبلغ از شماست. در نتیجه برای اینکه بتوانیم هزینه‌های اضافی‌ای که این سرویس به ما تحمیل می‌کند را پرداخت کنیم. ناچاریم مبلغ جزئی را به هر سفارش اضافه نماییم.امیدواریم که روزی مانند مردمان اکثر کشور‌ها، بدون این دغدغه‌ها بتوانم این سرویس را به شما هموطنان خارج از کشور ارائه نماییم. از این که شرایط ما به عنوان یک کارآفرین در ایران را درک می‌کنید و از تیم استارتاپ گُل‌سِتان حمایت می‌کنید از شما سپاسگزاریم.

ما همواره تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تازه‌ترین گلها و گیاهان را با بالاترین کیفت در نهایت احترام با متن کارت پستال به نام شما به عزیزانتان در تهران هدیه دهیم.
شماره تماس پشتیبانی ۲۴ ساعته برای هموطنان خارج از ایران: ۰۰۹۸۹۳۹۳۳۴۱۴۲۵