مشاوره و خدمات حضوری گیاهان آپارتمانی و باغبانی در تهران

خرید گل روز کودک

ما در گُل‌سِتان هدیه های ویژه روز کودک که شامل انواع گل‌های ویژه روز کودک ، شکلات و سبدهای هدیه می‌شود را برایتان آماده کرده‌ایم. در صفحه هدیه‌ها و گل‌های روز کودک می‌توانید اقدام به خرید هدیه روز کودک کرده و کودک خود را حسابی خوشحال کنید.

خرید هدیه روز کودک

هیچ چیزی برای یک کودک خوشایند‌تر از دریافت هدیه در روز کودک نیست. خرید هدیه‌ای که درعین‌حال احساس شادی، خلاقیت و حتی جنبه آموزش مسئولیت‌پذیری را برای کودکان به همراه داشته باشد، شاید کمی سخت به نظر بیاید؛ اما اگر دوست دارید هدیه‌ای متفاوت را برای این دلبندان تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم انواع گل و گیاه به همراه بسته‌های شکلات و عروسک‌های کوچک ویژه روز کودک به آن‌ها هدیه دهید.

مزیت‌های هدیه کردن گل به کودکان

یافتن ایده‌ای مناسب هدیه برای روز کودک چالشی هیجان‌انگیز است. بسیاری از بزرگ‌ترها انواع اسباب‌بازی‌ها را با صرف هزینه‌های زیاد تهیه می‌کنند. در انتخاب بیشتر این اسباب‌بازی‌ها جنبه تجاری و زیبایی آن درنظر گرفته می‌شود. درحالی‌که این کودکان در سن رشد جسمی و روحی خود به‌سر می‌برند و باید در انتخاب هدیه به آن‌ها دقت زیادی داشت. باید هدیه‌هایی را برای کودکان انتخاب کرد که باعث افزایش مسئولیت‌پذیری و خلاقیت در آن‌ها شود و درعین‌حال اثرات ویرانگر روحی را به همراه نداشته باشد. انتخاب گلدان گل و گیاه به‌عنوان هدیه روز کودک در روح و روان کودک می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
زیبایی و طراوت انواع گل و گیاهان در محیط اطراف کودکان باعث کاهش سطح استرس و هیجانات رفتاری بیش‌ازحد آن‌ها می‌شود. کودکان با هدیه گرفتن گل، آن‌ها را متعلق به خود می‌دانند و سعی در مراقبت از آن‌ها دارند و به همین ترتیب حس مسئولیت‌پذیری در این کودکان افزایش پیدا می‌کند. یکی دیگر از تاثیرات که هدیه کردن گل به کودکان به همراه دارد، افزایش علاقه آن‌ها به طبیعت و درنتیجه حفظ آن است.

گل های مناسب روز کودک

گل ها و هدیه های مناسب روز کودک زیادی وجود دارد که می‌توانید برای روز کودک خریداری کنید. برای مثال گل‌ها و گیاهان با گلدان‌های فانتزی با کاراکترهای جذاب و رنگ‌های شاد، انتخاب‌هایی عالی هستند و کودکان را حسابی مجذوب خود خواهند کرد، اما اگر تصمیم به خرید دسته گل برای روز کودک دارید، می‌توانید سراغ دسته گل‌هایی با گل‌های ترکیبی به رنگ زرد، صورتی، نارنجی، بنفش، سبز و سفید بروید. به‌این‌منظور دسته گل های رز، میخک، لیلیوم و نیلوفر انتخاب‌های مناسب برای شما هستند. افزون بر این موارد گل رز جاودان نیز برای کودکان هدیه‌ای خاص و فراموش نشدنی هستند؛ گلی ماندگار که می‌تواند برای مدت طولانی شاداب و سرزنده بماند برای کودکان جذاب و هیجان‌انگیز است.

گیاهان مناسب روز کودک

به‌عنوان هدیه روز کودک گیاهان متنوع آپارتمانی نیز پیش روی شما قرار دارد؛ بهتر است برای کودکان دنبال گیاهانی باشید که جذابیت یا ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته باشند و از این طریق کنجکاوی آن‌ها را برانگیخته کنید. به‌عنوان مثال گیاهانی که در طول روز برگ‌هایشان باز شده و با تاریک شدن هوا برگ‌ها بسته می‌شوند، یا گیاهانی که با لمس کردن جمع مثل مانند گل قهر و آشتی یا  گیاهانی که گل می‌دهند؛ این موارد می‌تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد. فقط باید دقت داشته باشید که گیاهان انتخابی برای هدیه کردن به کودکان سمی و خاردار نباشند. حتی کاکتوس‌ها و ساکولنت‌ها نیز می‌توانند هدیه ای مناسب برای روز کودک باشند، ساکولنت‌ها و کاکتوس‌های بدون خار، وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را به‌عنوان گیاه مناسب روز کودک تهیه کنید؛ به‌این‌منظور کاکتوس افوربیا، کاکتوس ساقه عروس، کاکتوس هاورتیا از انواع گیاهان کم خار و بسیار جذاب هستند که برای نگهداری توسط کودکان می‌توانید انتخاب کنید.
افزون بر موارد یاد شده تراریوم‌ها نیز برای هدیه روز کودک مناسب هستند. تراریوم‌های باز و بسته‌ای که انواع گیاهان مقاوم مثل پتوس، سینگونیوم و کاکتوس و ساکولنت در آن‌ها کاشته شده‌اند. برای آشنایی با زیباترین گیاهان آپارتمانی مناسب هدیه مطلبی که در این باره آماده کرده‌ایم را مطالعه فرمایید.

باکس شکلات و هدیه‌های کوچک مخصوص روز کودک

تردید نداشته باشید که گل ها و گیاهان مخصوص روز کودک به همراه باکس شکلات و یک عروسک کوچک روز کودک را تا ابد در ذهن کودک شما ماندگار می‌کند. کودکان عاشق‌های واقعی شکلات هستند و غیرممکن است باکس شکلات با روبان قرمز و عروسک خرسی نظر آن‌ها را به خود جلب نکند.

خرید آنلاین هدیه روز کودک از گُل‌سِتان

اگر تصمیم دارید کودک دلبندتان را سورپرایز کنید و به‌یادماندنی‌ترین روز کودکی او را رقم بزنید گُل‌سِتان انواع گل‌های شاداب، گیاهان باطراوت، تراریوم‌های خاص و باکس شکلات ویژه روز کودک را به زیبایی هر چه تمام، گل‌آرایی و در اختیار شما قرار داده است. انواع گلدان‌های شیک و فانتزی، شیشه‌ای، سرامیکی و فلزی با رنگ‌های جذاب برای خرید هدیه روز کودک موجود هستند که می‌توانید از وب سایت فروشگاه گُل‌سِتان آن‌ها را خریداری نمایید و در کمتر از چند ساعت کودکتان را به سفر رویاها بفرستید. در صورت تمایل شما، گُل‌سِتان آماده شنیدن احساس کودک نازنین شما از دریافت هدیه ویژه روز کودک از طرف شما بوده و آن را با سایر کاربران نیز به اشتراک خواهد گذاشت.

سوالات پرتکرار شما در مورد سفارش و خرید گل و هدیه روز کودک

یکی از خاص ترین هدیه های روز کودک خرید گل است. با خرید گل به‌تنهایی یا درکنار هدیه ویژه خود برای کودک‌تان، او را حسابی شگفت‌زده کنید.

همه سفارشات شما در کمتر از 4 ساعت به دست‌تان می‌رسند.

از آنجایی که کودکان به رنگ‌های شاد علاقه‌مند هستند، می‌توانید برای خرید گل روز کودک به کودک‌تان گل‌های رنگارنگ مثل رز هفت رنگ، لاله زرد، میخک سفید قرمز، داوودی قرمز یا ترکیبی از آن‌ها را به‌عنوان هدیه روز کودک به او هدیه بدهید.

کافیست به صفحه گل و هدیه روز کودک گُل‌سِتان بروید و هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید، بعد از انتخاب و ثبت نهایی سفارش، گلبرهای اختصاصی گُل‌سِتان سفارش شما را در کمتر از 4 ساعت در بازه زمانی انتخابی‌تان به دست شما یا گیرنده موردنظرتان خواهند رساند.

ما در گُل‌سِتان 3 بازه زمانی مختلف برای ارسال سفارشات درنظر گرفته‌ایم تا بتوانید به‌راحتی سفارش خود را در زمان انتخابی‌تان تحویل گرفته یا به دست گیرنده مورد نظرتان برسانید. تنها نکته‌ای که باید دراین‌باره درنظر داشته باشید این است که سفارشات در بازه زمانی ارسال شده و راس ساعت خاصی به گیرنده نمی‌رسند.​

ارتباط با گُل‌سِتان از طریق واتساپ