مشاوره و خدمات حضوری گیاهان آپارتمانی و باغبانی در تهران

کدهای تخفیف

با کوپن‌های تخفیف خرید گل و گیاه گُل‌سِتان با  قیمت‌ کم‌تر بیش‌تر خرید کنید!

آیا واقعا می‌شود دسته‌گلی زیبا با قیمتی ارزان را به شکل آنلاین بخریم؟ البته، با کوپن‌های تخفیف گل‌سِتان می‌توانید تخفیف‌های خوبی بگیرید. گل‌سِتان از همان ابتدای مسیر تلاش خود را کرده که در بسیاری از زمینه‌ها پیش‌رو باشد و خدمات متنوعی را به شما عزیزان ارائه‌دهد. یکی از این خدمات، کوپن‌های تخفیف است که بعضی از آن‌ها شامل ارسال رایگان هم می‌شود. با کوپن‌های تخفیف گل‌ستان می‌توانید طیف وسیعی از محصولات‌مان را با قیمتی پایین‌تر و بعضی اوقات با تخفیفی باورنکردنی، سفارش بدهید و از محبوب‌ترین دسته‌گل‌های ما مثل رز، آلسترومریا و … گرفته تا سبد و باکس گل و گیاهان خاص را برای خودتان و عزیزان‌تان سفارش دهید. واقعا چه چیزی از این بهتر می خواهید که تمامی محصولات‌ گُل‌سِتان با ضمانت کیفیت‌ ارائه می‌شوند.

کد تخفیف عضویت در سایت


روش دریافت کد تخفیف

برای دریافت کد تخفیف در سایت گل ستان با ایمیل خود ثبت نام کنید. در کمپین‌ها و رویدادهای خود یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد.

مزیت‌های عضویت در گُل‌سِتان

  • پیگیری لحظه‌ای سفارش
  • پر نکردن فرهای تکراری در هنگام خرید
  • امکان ذخیره کردن آدرس‌های مختلف برای ارسال گل و استفاده در هنگام خرید
  • امکان ذخیره کردن تاریخ های مهم زنگی شما مانند تولد، سالگرد ازدواج و …
  • آگاهی از تخفیف های در نظر گرفته شده برای اعضا و اطلاع رسانی آنها
  • اولویت خرید در روزهای حساس سال مانند روز مادر، ولنتاین و … که گل‌ها زودتر تمام می شود
  • امکان مشاهده سفارشات قبلی
عضویت و دریافت کد تخفیف 10% تخفیف روز پدر (منقضی شد) این کد تخفیف فقط برای محصول ویژه روز پدر فعال می باشد. این کد منقضی شده است. مشاهده محصولات قابل خرید با این کد تخفف: محصولات ویژه روز پدر 15% تخفیف روز مادر (منقضی شد)
دسته گل روز مادر
این کد تخفیف فقط برای محصولات ویژه روز مادر فعال می باشد. این کد منقضی شده است. مشاهده محصولات قابل خرید با این کد تخفف: هدیه ویژه روز مادر 15% تخفیف روز ولنتاین (منقضی شد)
این کد تخفیف فقط برای محصولات ویژه روز ولنتاین فعال می باشد. این کد منقضی شده است. مشاهده محصولات قابل خرید با این کد تخفف: هدیه روز ولنتاین 20 هزار تومان تخفیف سال نو میلادی (منقضی شد)
خرید کادو کریسمس
این کد تخفیف فقط برای محصولات ویژه سال نو میلادی فعال می باشد. این کد منقضی شده است. مشاهده محصولات قابل خرید با این کد تخفف: کادو سال نو میلادی 10% تخفیف شب یلدا 1398 (منقضی شد) کد تخفیف شب یلدا این کد تخفیف فقط برای محصول ویژه شب یلدا فعال می باشد. تاریخ انقضای این کد 28/9/1398 می باشد. کد تخفیف: yalda مشاهده محصولات قابل خرید با این کد تخفف: محصولات ویژه شب یلدا 10% تخفیف شب یلدا 1397 (منقضی شد)
این کد تخفیف فقط برای محصول ویژه شب یلدا فعال می باشد. تاریخ انقضای این کد 28/9/1398 می باشد. کد تخفیف: yalda مشاهده محصولات قابل خرید با این کد تخفف: خرید کادو  شب یلدا

ما به شما گارانتی تازگی گل‌ها و گیاهان را ارائه می‌کنیم.

همیشه برآورده کردن بالابردن سطح انتظارات شما یکی از تعهدات ماست و ما به آن پایبندیم. امروزه بسیاری از شرکت‌های ارسال گل، کد تخفیف و کوپن‌های زیادی به مشتریان‌شان ارائه می‌دهند اما هیچ‌کدام تضمینی برای کیفیت گل‌ها و گیاهان سفارش‌داده‌شده، ندارند. پس با خیال راحت از این کوپن‌های تخفیف نهایت استفاده را بکنید و همین امروز دسته‌گلی برای کسی که دوستش دارید،‌ بفرستید و لبخند را به لبش بنشانید.

ارتباط با گُل‌سِتان از طریق واتساپ