گل ولنتاین

گل روز ولنتاین

یکی از زیباترین حس‌ها در روز ولنتاین دادن یک هدیه زیبا و خاص به کسی است که دوستش دارید. این روز را می‌توانید با ارسال یک گل زیبا شیرین‌تر کنید.با خرید گل ولنتاین، هدیه زیبای شما همراه با متن کارت پستال با متن دلخواه شما در محل مورد نظر شما در نهایت احترام تحویل خواهد گردید.
کد تخفیف 15,000 تومانی: valengift
برای خرید بالای 100هزار تومان

خرید گل مناسب برای ولنتاین

ولنتاین پیش از هر چیز بهانه‌ای است برای ابراز احساسات و دوست داشتن طرف مقابل، حتی گفتن همین جمله کوتاه “دوستت دارم” به تنهایی می‌تواند این روز را زیبا کند. اما این روز می‌تواند زیباتر باشد اگ هدیه ولنتاین را فراموش نکنید!

فرقی نمی‌کند در ابتدای آشنایی هستید یا سال هاست که با عشقتان زندگی می‌کنید. ما به شما کمک می‌کنیم این روز را با گل روز ولنتاین ، به یادماندنی کنید. هیچ هدیه مانند گلها نمی تواند احساسات شما را منتقل کند.

گل رز ولنتاین

اگرچه بیشتر مردم گل رز را به عنوان گل روز ولنتاین می‌شناسند (یونانیان اعتقاد داشتند که رز، گل مورد علاقه ونوس یا همان الهه عشق بوده است). اما شما می‌توانید از سایر دسته گل‌ها یا گل مورد علاقه طرف مقابلتان استفاده کنید. گل‌هایی مثل آلسترومریا، زنبق، داوودی و دسته گل‌های چند نوع، گزینه‌های مناسب دیگری هستند که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

این گل‌ها، هم می‌توانند به عنوان هدیه اصلی این روز باشند و هم به عنوان هدیه‌های مکمل در کنار هدیه اصلی قرار بگیرند.

خرید گل ارزان ولنتاین

نیاز نیست برای خرید گل ولنتاین هزینه‌های آنچنانی پرداخت کنید. چون گل‌های ما علاوه بر زیبایی و تازه بودن، مقرون به صرفه نیز هستند. حتی اگر در آخرین ساعت‌ها باشید با سرویس ارسال گل روز ما این امکان را فراهم است تا از میان گل‌ها موجود در روز عشاق یکی را انتخاب کنید و ما ظرف چند ساعت همراه به متن دلخواه شما آن را ارسال خواهیم کرد.