مشاوره و خدمات حضوری گیاهان آپارتمانی و باغبانی در تهران

خرید گل در جمعه سیاه (Black Friday)

خرید گل در جمعه سیاه یکی از جذاب‌ترین تخفیفاتی است که با آن می‌توان گل‌ها و گیاهان زیبا و باطراوت را به خانه آورد یا با آنها دل عزیزی را شاد کرد و لبخند بر لبان او نشاند. گل‌ها، گیاهان آپارتمانی، تراریوم‌ها و باکس‌های هدیه گل‌سِتان پیشنهاد ما برای این روز است.

خرید گل در جمعه سیاه

بلک فرایدی درواقع همان شعار تبلیغاتی معروف کوچه و بازاری آتیش زدم به مالم ما ایرانی‌هاست. در این روز بزرگ‌ترین برندها و فروشگاه‌ها قیمت‌های محصولات خود را به پایین‌ترین حد ممکن به فروش می‌رسانند. گل فروشی گُل‌سِتان نیز به‌پاس اعتماد و وفاداری شما مشتریان عزیز وارد لیست فروشگاه‌های بلک فرایدی و در این روز محصولات خود را به پایین‌ترین حد ممکن به فروش می‌رساند. بنابراین اگر قصد خرید هدیه خاص در بلک فرایدی را داشته یا تا به امروز نتوانستید برای همسر یا عزیزترین‌های زندگی خود هدیه‌ای تهیه کنید، باید بگوییم که این آخرین فرصت خوشحال کردن در این روزهای باقی‌مانده از سال جاری با کمترین هزینه است. در تخفیف های بلک فرایدی گُل‌سِتان می‌توانید به خرید گل در جمعه سیاه با کمترین قیمت بپردازید.

جمعه سیاه یا بلک فرایدی از کجا آمد؟

آخرین جمعه ماه نوامبر و پس از روز شکرگزاری، به بلک فرایدی یا جمعه سیاه در آمریکا و بیشتر کشورها معروف شده است. این روز در آغاز روزهای خرید کریسمس قرار دارد و فروشگاه‌ها بزرگ‌ترین حراجی‌های خود را به این روز اختصاص می‌دهند. جالب است بدانید وقایع متعددی توانسته‌اند در طول تاریخ آمریکا به بلک فرایدی معروف شوند و آخرین رویدادی که توانست در ذهن‌ها به‌عنوان بلک فرایدی تا به امروز باقی بماند، ثبت ستون فروش با خودکار مشکی در دفاتر حسابداری فروشگاه‌ها بدون استفاده از خودکار قرمز در ستون ضررهای مالی بود. این موضوع به معنی سود فروشگاه‌ها از آغاز خریدهای کریسمسی بود. به‌همین‌دلیل سال‌هاست که در کشورهای مختلف فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان، اجناس خود را در روز بلک فرایدی با تخفیف‌های باورنکردنی به حراج می‌گذارند.

دسته گل و باکس گل های حراج بلک فرایدی

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه دارید دسته‌گل با رزهای قرمز و صورتی، لیلیوم‌های رنگارنگ، میخک و نرگس را خریداری کرده و روی میز پذیرایی خود قرار دهید یا نه، دوست دارید دسته گلی به کسی هدیه بدهید، پیشنهاد می‌کنیم از دسته گل‌هایی که با وسواس خاصی دست‌چین و گل‌آرایی شده‌اند غافل نشوید. یا نه اگر به‌دنبال فرصتی مناسب برای سورپرایز کردن عشق خود یا هر کسی که تا به امروز فرصت آن را نداشته‌اید به او ابراز محبت کنید هستید، دسته‌گل‌هایی با گل لاله، پیونی و آفتابگردان با بسته‌بندی‌های ویژه و خیره‌کننده بهترین هدیه هستند. شما می‌‌توانید آن‌ها را در بلک فرایدی با نازل‌ترین قیمت تهیه کنید. برای این منظور گل لیسیانتوس به همراه رزهای نارنجی، زرد که زیبایی آن‌ها مثل شعله‌های آتش زبانه می‌کشد را به‌هیچ‌عنوان برای ابراز محبت به دیگران دست‌کم نگیرید. ما در گُل‌سِتان برای حراج بلک فرایدی انواع دسته گل های ویژه بلک فرایدی را برای شما آماده کرده‌ایم.

 گیاهان و گلدان‌های زیبا در جمعه سیاه

علاوه بر خرید گل در جمعه سیاه ، گیاهان نیز می‌توانند در سبد خرید بلک فرایدی شما جای داده شوند. بنابراین فرصت مناسبی است که یک عضو جدید سبز و دوست داشتنی به خانه یا محل کار خود اضافه کنید. گیاهانی همچون سانسوریا، دراسنا و آگلونما قدرت ویژه‌ای در زیبا کردن فضاهای کوچک زندگی شما دارند. پس بلک فرایدی را غنیمت شمرده و خانه و محل کار خود را تبدیل به مکانی رویایی کنید. علاوه‌بر گیاهانی که گفتیم زاموفیلیا، ساکولنت‌ها و گل قاشقی نیز گیاهان خوبی برای محل کار و خانه شما هستند.
علاوه‌بر خرید گل و گیاه در روز بلک فرایدی برای هماهنگی با دکوراسیون و زیباتر شدن محیط، حتما همراه این گیاهان گلدان‌ها را نیز به لیست خرید بلک فرایدی اضافه کنید. گلدان‌ها زیبایی بصری گیاهان را بالاتر برده و حس و حال بهتری به محیط زندگی‌تان می‌دهند.

تراریوم‌ها در بلک فرایدی

تراریوم برای آن دسته از افرادی پیشنهاد می‌شود که وقت و حوصله نگهداری از گیاهان را ندارند، اما از لحاظ روحی به‌شدت به تماشا و لذت بردن از طبیعت نیاز دارند. اگر چنین فردی را در زندگی تان می‌شناسید، بلک فرایدی وقت خرید است، می‌توانید یک تراریوم زیبا به او هدیه بدهید؛ تکه‌ای از طبیعت در محفظه شیشه‌ای که یادآور خوبی از طبیعت است. ما در تخفیفات بلک فرایدی گُل‌سِتان انواع تراریوم ها شامل تراریوم بونسای، کاکتوس، پتوس و سینگونیوم با تخفیف عالی برای شما آماده کرده‌ایم. اگر تصمیم دارید با مناسبت یا بدون مناسبت این تراریوم را به عزیزی تقدیم کنید پیشنهاد می‌کنیم مطلبی که درباره اصول انتخاب هدیه آماده کرده‌ایم را مطالعه فرمایید.

حراج بلک فرایدی گل‌سِتان

 برای خرید بهترین و زیباترین دسته گل‌ها، گیاهان، تراریوم‌ها در جمعه سیاه دیگر نیاز به ساعت‌ها انتظار در پشت درهای گل‌فروشی‌ها ندارید؛ ما در گُل‌سِتان مجموعه‌ای از محصولات پرطرفدارمان که شامل باکس گل و گیاهان آپارتمانی است را  با تخفیف های باورنکردنی برای شما آماده کرده‌ایم. اگر دنبال خرید هدیه هستید، خرید گل در جمعه سیاه که بهترین زمان برای خرید انواع هدیه ها با بهترین قیمت است را از دست ندهید، این تخفیف‌ها تنها برای مدت محدودی در دسترس هستند؛ بنابراین از بهترین حراجی گل در سراسر کشور غافل نشوید! بعد از خرید بلک فرایدی سفارش شما در کمتر از 4 ساعت به آدرس انتخابی‌تان ارسال خواهد شد. گفتنی است در حال حاضر ارسال سفارشات فقط در تهران امکان‌پذیر و امکان ارسال گل و گیاه به سایر شهرها وجود ندارد.

ارتباط با گُل‌سِتان از طریق واتساپ