مشاوره و خدمات حضوری گیاهان آپارتمانی و باغبانی در تهران

گل سپندارمذگان

هدیه جشن سپندارمذگان این روز فرخنده ایرانی در میان ایرانیانی که به آداب و رسوم باستانی علاقمند هستند اهمیت ویژه‌ای دارد. با خرید گل سپندارمذگان شادی و مهر در دل محبوب شما جوانه زده و لبخند بر لبانش نقش می‌بندد.

   گل سپندارمذگان

   هدیه جشن سپندارمذگان بهانه بسیار خوبی است تا با انتخاب نوع باستانی آن یعنی گل، لحظات زیبایی را در کنار همسرتان خلق کنید. بهترین چیز برای هدیه جشن سپندارمذگان نماد اصلی این هدیه در تاریخ هخامنشیان یعنی گل است. جشن باستانی و زیبای سپندارمذگان (اسپندگان) در کشورهای ایران، هند، افعانستان، تاجیکستان و جمهوری آذربایجان برگزار می‌شود.
   جشنی که در بستر هخامنشی ریشه دارد و به تایید ابوریحان بیرونی در کتاب مهم آثارالباقیه رسیده است. بهانه‌ای زیبا و میهنی برای گرامیداشت زن و زمین و عشاق (دلدادگان) برگزار می‌شود. بیرونی، به نقل از مورخان رومی و زنگیِ مطلع از این آیین، گل و گیاه را هدیه اصلی در این جشن دانسته است.
   پنجم اسفندماه و به بیانی 29 بهمن، زمانی است که ساکنین فلات باستانی ایران با هدیه‌های نفیس از مقام زن، زمین و نماد دلدادگی تقدیر می‌کنند.

   این جشن باستانی جشن اسفندگان یا جشن مژده بگیران نیز نامیده شده است. بانوان ایرانی از قدیم در چنین روزی زیباترین لباس خود را بر تن کرده و با گل‌های رنگارنگ به ویژه سرخ، کوی و برزن و خانه خود را آزین می‌بندند.
   هدیه جشن سپندارمذگان طیف گسترده‌ای دارد، از کیف و کفش، محصولات آرایشی و بهداشتی گرفته تا ادکلن و جواهر و گل و گیاه. اگر تمایل دارید در مورد هدیه دادن و اثرات آن اطلاعات کسب کنید مطلبی که در این باره تهیه کرده‌ایم را مطالعه کنید.

   گل هدیه باستانی

   همانگونه که ذکر شد، هدیه باستانی و مرسوم در این روز پر از معنا و جذاب، گل و گیاه است. با یک دسته گل زیبا در کنار مکمل همیشگی آن یعنی یک جعبه شکلات می‌توانید به هدف بزنید. در چنین شرایطی وقتی تصمیم قطعی برای خریدن هدیه نگرفته باشید، در شلوغی رنگ و صدای بازار گیج خواهید شد. یک باکس گل تزیین شده می‌تواند صرفه جویی باورنکردنی در وقت و پول شما داشته باشد.

   حس زیبایی است، مشارکت در یک تجربه باستانی برای جلوگیری از فراموش شدن آن.
   در ایران باستان، قرن‌ها پیش از تولد مسیح، قوم آریایی روزی را به‌ عنوان روز عشق یا سپندارمذگان نامیدند. این روز در تقویم زرتشتی ۵ اسفند جشن گرفته می‌شود. اما در تقویم جدید ایران از آنجایی که ۶ روز اول سال ۳۱ روز است، این جشن در ۲۹ بهمن برگزار می‌شود. البته که ایرانیان هیچ بهانه‌ای را برای عشق‌ورزی و ابراز ارادت به همسر یا معشوق خود، به زمین متبرک و به اصل دلدادگی از دست نمی‌دهند.

   ارزشش را دارد!

   هیچ فرصتی را برای عشق ورزیدن و خوشحال کردن کسی که دوستش دارید، از دست ندهید. تزیین و آراستن باکس هدیه و دسته گل، مدت‌هاست که به یک هنر تبدیل شده است. گل سپندارمذگان را باید از میان زیباترین دیزاین‌ها انتخاب کرد، زیرا هنگامی که پای عشق و علاقه وفادارانه به میان می‌آید، باید بهترین‌ها را برای معشوق فراهم آورد.
   ارزشی که در وقت گذاشتن و انتخاب دسته گل و باکس هدیه وجود دارد، هرگز از نظر بانوان تیزبین دور نمی‌ماند. اطمینان داشته باشید احساسات مهر و دوستی که در قلب آنان ایجاد می‌کنید برای همیشه ماندگار خواهد بود.

   مهم است در توجه عاشقانه به یکدیگر، وقت و دقت بیشتری صرف کنیم تا برای کسی که دوستش داریم، بهترین هدیه را انتخاب کرده باشیم. هدیه جشن سپندارمذگان بهانه بسیار خوبی است تا با انتخاب بهترین نوع آن یعنی گل، لحظات زیبایی را در کنار همسرتان خلق کنید.

   ویژگی یک باکس گل هدیه سپندارمذگان

   برای انتخاب گل سپندارمزگان، خرید باکس گل ، یک انتخاب مناسب و لاکچری برای هدیه دادن به طرف مقابلتان خواهد بود. با سفارش جعبه گل‌های زیبا در باکس‌ها و انواع شیشه‌ای، چوبی، فلزی، بافت و حتی مقوایی یکی از بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.
   این موضوع اهمیت زیادی دارد که جدا از زیبایی بسته و جعبه در نظر گرفته شده، گل‌های تازه و زیبا نیز به این مجموعه اضافه شده باشد. هدیه سپندارمذگان اگر یک باکس یا جعبه گل باشد، هم زیباترین و هم باستانی‌ترین هدیه از این دست خواهد بود.
   جنس جعبه‌ها و باکس‌های طراحی شده متفاوت بوده و بدین ترتیب شما قادر خواهید بود جنس جعبه گل را بر اساس سلیقه خودتان انتخاب کنید. به طور مثال اگر قصد خرید باکس گل روز زن ایرانی را دارید و می‌خواهید جعبه گل انتخابی از جنس چوبی، شیشه‌ای و یا از جنس چرم باشد، باکس‌های چوبی، پلکسی و چرمی زیبا و گوناگونی برای شما طراحی شده است. پس از قرار گرفتن گل‌های رنگارنگ و زیبا در این جعبه‌ها، باکس گل باشکوه و زیبایی خلق می‌شود.

   خرید آنلاین گل روز عشق ایرانی

   اکنون که به پاسداشت این روز در نظر دارید گل و گیاه گل‌سِتان را به عزیزان خود هدیه کنید، ما نیز در شادی شما شریک هستیم و باکیفیت‌ترین گلها و گیاهان را برایتان آماده کرده‌ایم. هدایای ما اعم از گلها و گیاهان آپارتمانی، باکس و سبد و دسته گل، باکس‌های هدیه شکلات و دمنوش و قهوه همراه با کارت پستال رایگان و متن دلخواه شما برای‌تان ارسال می‌شود. با خرید اینترنتی گل سپندارمزگان همکاران آموزش دیده ما در کمتر از 4 ساعت، سفارش شما را در نشانی مورد نظرتان تحویل خواهند داد.

   سوالات پرتکرار شما در مورد سفارش و خرید گل و هدیه روز سپندارمذگان

   هدیه های خاص روز سپندارمذگان کدام‌اند؟

   یکی از خاص ترین هدیه های روز سپندارمذگان خرید گل است. با خرید گل به‌تنهایی یا درکنار هدیه ویژه خود برای روز سپندارمذگان، کسی که قرار است هدیه این روز را از شما دریافت کند حسابی شگفت‌زده کنید.

   سفارش گل و هدیه روز سپندارمذگان در گُل‌سِتان چند ساعته به دست‌مان می‌رسد؟

   همه سفارشات شما در کمتر از 4 ساعت به دست‌تان می‌رسند.

   کدام گل‌ها برای روز سپندارمذگان مناسب هستند؟

   بسته به حس و حالی که می‌خواهید به شخص مقابل‌تان منتقل کنید، انتخاب‌های متفاوتی پیش روی شما قرار دارد؛ مثلا اگر شخصی که قرار است هدیه بگیرد عشق زندگی‌تان است، خرید گل رز قرمز انتخابی عالی و اگر دوست شماست، خرید گل رز زرد، میخک یا داوودی انتخاب‌هایی عالی هستند.

   برای سفارش و خرید گل روز سپندارمذگان چه کنیم؟

   کافیست به صفحه گل و هدیه روز سپندارمذگان گُل‌سِتان بروید و هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید، بعد از انتخاب و ثبت نهایی سفارش، گلبرهای اختصاصی گُل‌سِتان سفارش شما را در کمتر از 4 ساعت در بازه زمانی انتخابی‌تان به دست شما یا گیرنده موردنظرتان خواهند رساند.

   آیا امکان ارسال سفارش هدیه یا گل روز سپندارمذگان در ساعت خاصی وجود دارد؟

   ما در گُل‌سِتان 3 بازه زمانی مختلف برای ارسال سفارشات درنظر گرفته‌ایم تا بتوانید به‌راحتی سفارش خود را در زمان انتخابی‌تان تحویل گرفته یا به دست گیرنده مورد نظرتان برسانید. تنها نکته‌ای که باید دراین‌باره درنظر داشته باشید این است که سفارشات در بازه زمانی ارسال شده و راس ساعت خاصی به گیرنده نمی‌رسند.​

   ارتباط با گُل‌سِتان از طریق واتساپ